Quote (-joey- @ 9 May 2010 19:16)
Kíváncsi vagyok, hogy meddig süllyedhet még ez a fórum. Multiaccnak DF-access. Gratulálok.
pokeres ugy sem vehet cuccot fgért

a többi meg gyakorlatilag majdhogy semmi, gz topikok tömkelege.
az meg hogy multi ...
volt már ettől gázabb df access is szerintem.
na nem mintha érdekelne a téma amugy
This post was edited by palacsinta on May 9 2010 12:21pm