d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Me Happy
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
May 9 2010 09:30am
Quote (sunnymarcell @ 9 May 2010 14:00)
azt hallottam, hogy ls-ben bónuszokat kap, akinek donorstarja van, vagy valami ilyesmi


vouch !
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 9 2010 10:11am
Örülök h újra látnak :)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 9 2010 11:01am
leszarom :)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 9 2010 12:16pm
Quote (TeXxas @ May 9 2010 01:52pm)
7 nap után végre itt a kiscsillagom és első alkalommal megvan a DF access, esetleg Klontar vagy hasonló okos segíthetne hogy kell használni, magyar help mindig jobb.

:santa:

Yubii :cheers:


Kíváncsi vagyok, hogy meddig süllyedhet még ez a fórum. Multiaccnak DF-access. Gratulálok.
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 9 2010 12:17pm
oks
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 9 2010 12:20pm
Quote (TeXxas @ 9 May 2010 13:52)
7 nap után végre itt a kiscsillagom és első alkalommal megvan a DF access, esetleg Klontar vagy hasonló okos segíthetne hogy kell használni, magyar help mindig jobb.

:santa:

Yubii :cheers:


Mi a fasznak postolod ide, amikor tudod, hogy mindenki magasról leszar?
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
May 9 2010 12:20pm
Quote (-joey- @ 9 May 2010 19:16)
Kíváncsi vagyok, hogy meddig süllyedhet még ez a fórum. Multiaccnak DF-access. Gratulálok.


pokeres ugy sem vehet cuccot fgért :)

a többi meg gyakorlatilag majdhogy semmi, gz topikok tömkelege.

az meg hogy multi ...
volt már ettől gázabb df access is szerintem.

na nem mintha érdekelne a téma amugy :D

This post was edited by palacsinta on May 9 2010 12:21pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll