d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
Prev12345672Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 2 2010 01:18am
most volt suliban poker bajnokság, de nem indultam, mert sok a random
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 2 2010 04:18am
Quote (Taszilo.^ @ Apr 2 2010 02:32am)
kwh6 4n mahyom ber vaplyg nausna


lol
itt azt akartam irni, hogy hat en kurvara be vagyok baszva
egesz n1 typo
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Apr 2 2010 04:22am
néha szoktunk kisebb baráti társaságban 1-1 pókerpartyt rendezni de elég ritkán fordul elő
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 2 2010 04:26am
Quote (Taszilo.^ @ 2 Apr 2010 03:32)
kwh6 4n mahyom ber vaplyg nausna


=

**** nagyon be vagyok bazsva? :D:D:D na de taszilo xD
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 2 2010 04:27am
Quote (hedgehogsword @ Apr 2 2010 11:26am)
=

**** nagyon be vagyok bazsva? :D:D:D na de taszilo xD


jatelleg, nagyon*
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 2 2010 04:52am
poker egy jo jatek

szerencsere sok a fish ezert konnyu nyerni

jspn nem pokerezek

akkor mar real money

neten + eloben szoktam

eleg jol megy

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 2 2010 04:58am
2-3 éve egész gyakran pókereztünk egy baráti társasággal rlben, mostanában kb. soha, pedig fun volt! :<
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 2 2010 05:07am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Apr 2010 12:58)
2-3 éve egész gyakran pókereztünk egy baráti társasággal rlben, mostanában kb. soha, pedig fun volt! :<


Na jah, söröcske, ropi, jó zene füstös szoba ^_^
Szeretek haverokkal játszani én is, de mint nállad nállunk is mostanában elmaradtak az eféle összejövetelek.

Quote (grinderpet @ 2 Apr 2010 12:52)
poker egy jo jatek

szerencsere sok a fish ezert konnyu nyerni

jspn nem pokerezek

akkor mar real money

neten + eloben szoktam

eleg jol megy


Ahol lakom "szerencsére" nincs lehetőségem rá, hogy bemenjek valahová és pokerezzek. Az a baj, hogy ha bukok akkor sokat bukok.
Neten könnyebb, ha tehetem feltöltök egy kis pénzt ps-re és abból gazdálkodok. Ha elmegy [ ami igen ritka ] akkor várok 1-2 hetet vagy még többet és ujra töltök, addig pedig gyakorlás.

Jsp-n ezért jó pokerezni, nagy tétben kb úgy izgul az ember mintha $ lenne a tét. És minél többet játszik/gyakorol valaki annál jobban fog neki menni a későbbiekben.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 2 2010 06:04am
starson most indultam 1v1 500+30-on első körben 9es pár kézben,ellennek 2es kézben.
mondom sima party.
flopp
treff 7 Q 2
idáig okj.
turn
pikk 5
river treff 6

és flush lett és kb még 50 percig fogok várni a köv körre...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 2 2010 07:25am
én pokerteremben játszok, néha haverokkal. neten everest, bwin, barátai
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345672Next
Closed New Topic New Poll