Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Apr 2010 12:58)
2-3 éve egész gyakran pókereztünk egy baráti társasággal rlben, mostanában kb. soha, pedig fun volt! :<
Na jah, söröcske, ropi, jó zene füstös szoba

Szeretek haverokkal játszani én is, de mint nállad nállunk is mostanában elmaradtak az eféle összejövetelek.
Quote (grinderpet @ 2 Apr 2010 12:52)
poker egy jo jatek
szerencsere sok a fish ezert konnyu nyerni
jspn nem pokerezek
akkor mar real money
neten + eloben szoktam
eleg jol megy
Ahol lakom "szerencsére" nincs lehetőségem rá, hogy bemenjek valahová és pokerezzek. Az a baj, hogy ha bukok akkor sokat bukok.
Neten könnyebb, ha tehetem feltöltök egy kis pénzt ps-re és abból gazdálkodok. Ha elmegy [ ami igen ritka ] akkor várok 1-2 hetet vagy még többet és ujra töltök, addig pedig gyakorlás.
Jsp-n ezért jó pokerezni, nagy tétben kb úgy izgul az ember mintha $ lenne a tét. És minél többet játszik/gyakorol valaki annál jobban fog neki menni a későbbiekben.