Quote (Frostler @ Mar 1 2010 02:11pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hát kinek?:DDDDDDDDDDd
MEKKORA BAROM ÁLAT VAGY :ddddddddddddddd
im in
mai nap után úgy érzem nem is lesz rá szükségem :)))))
This post was edited by xGurke on Mar 1 2010 12:28pm