d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Légyszi! > Segitsen! Diablo 2 Error :s
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2010 12:48pm
Én Már 5 hónapja küszködök és a barátom mondta, hogy kérdezzem meg jsp-n... És mi az a pirosvex?
Member
Posts: 6,358
Joined: Jun 21 2007
Gold: 0.14
Jan 21 2010 12:49pm
Quote (szeder @ Jan 21 2010 08:46pm)
http://kepfeltoltes.hu/100121/dgvrfnj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
és ez max meddig tarthat?
kb 3 órája nem tudok belépni pedig pont cuccolni akartam mert elfogyott a hely.. :S


Nekem volt olyan 2 napig tartott :)
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Jan 21 2010 12:50pm
Quote (szeder @ 21 Jan 2010 19:46)
http://kepfeltoltes.hu/100121/dgvrfnj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
és ez max meddig tarthat?
kb 3 órája nem tudok belépni pedig pont cuccolni akartam mert elfogyott a hely.. :S


12
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Jan 21 2010 12:51pm
Quote (kokista @ 21 Jan 2010 19:48)
Én Már 5 hónapja küszködök és a barátom mondta, hogy kérdezzem meg jsp-n... És mi az a pirosvex?


5 hónapja iyened van?XDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2010 12:53pm
Igen. És Az után kezdődött el amióta bekötöttük az új netünket... Ki akartam Próbálni ment 1 gamet tudtam krealni és utána kidobott...
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Jan 21 2010 12:54pm
Quote (kokista @ 21 Jan 2010 19:53)
Igen. És Az után kezdődött el amióta bekötöttük az új netünket... Ki akartam Próbálni ment 1 gamet tudtam krealni és utána kidobott...


8DDDDDDDDDDDDD

5hónap omg

inkább a blizz supportra írj emailt v general helpbe
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jan 21 2010 12:54pm
Quote (kokista @ Jan 21 2010 06:53pm)
Igen. És Az után kezdődött el amióta bekötöttük az új netünket... Ki akartam Próbálni ment 1 gamet tudtam krealni és utána kidobott...


tüzfal bántja
port 660 v mi oda is van irva
nézd meg
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Jan 21 2010 12:54pm
Quote (szeder @ 21 Jan 2010 19:54)
tüzfal bántja
port 660 v mi oda is van irva
nézd meg


ja lehet le van tiltva a routerben a port 8D
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jan 21 2010 12:56pm
Quote (kreestuff @ Jan 21 2010 06:49pm)
Nekem volt olyan 2 napig tartott :)


pedig épp kezdtemvolna meggazdagodni a botbol h rohadjanak meg :S
másik accon (ofc) már 1 kari televan barnával a egy másiknál meg van 1-2 40 ed jewel, mara 29 stb és mindez 3 nap alatt :D
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2010 12:56pm
És akkor azzal hogyan tudok vmit csinálni? hogy menjen is bnet
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll