d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zaklatnak A Lányok > Myvipen
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 18 2010 06:04pm
Quote (banyek @ Jan 19 2010 01:02am)
látnád a myvip randis képét : DDDDDDDDDDDDDDDDD


lássuk
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 18 2010 06:04pm
e:janem, félreolvastm xD


jozef védd magad

This post was edited by Taszilo.^ on Jan 18 2010 06:04pm
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 18 2010 06:04pm
Quote (Manana @ 19 Jan 2010 01:02)
nem értem miért szállt el ennyire magától, ha már ilyen kibaszottul csúnyának született


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 18 2010 06:05pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 19 2010 01:04am)
e:janem, félreolvastm xD
http://image4.myvip.com/users/0342/03426818/5271/7546a362cb7e61ab373466c7be91334127959.jpg

jozef védd magad


ez ő?

mekkora dömper
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 18 2010 06:05pm
Quote (Taszilo.^ @ 19 Jan 2010 02:04)
drágámmal
http://image4.myvip.com/users/0342/03426818/5271/7546a362cb7e61ab373466c7be91334127959.jpg

jozef védd magad


:DDDDDDD.

20 kiló színtiszta izom.. ha ez a test megindul.. nem sok minden állítja meg :S
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 18 2010 06:05pm
Quote (Taszilo.^ @ 19 Jan 2010 01:04)
e:janem, félreolvastm xD
http://image4.myvip.com/users/0342/03426818/5271/7546a362cb7e61ab373466c7be91334127959.jpg

jozef védd magad


ugye ez nem ő meg a barátja?


This post was edited by banyek on Jan 18 2010 06:06pm
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 18 2010 06:06pm
Quote (banyek @ 19 Jan 2010 02:04)
http://image4.myvip.com/users/0342/03426818/5271/c3ed6fa27791e4de69bf1690f786f4a928010.jpg


sérted a személyi jogokat már megint te állat
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 18 2010 06:08pm
Quote (Manana @ 19 Jan 2010 01:06)
sérted a személyi jogokat már megint te állat


nincs mit tenni, rendőőőőrbácsiii !



This post was edited by banyek on Jan 18 2010 06:09pm
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 18 2010 06:08pm
Quote (banyek @ 19 Jan 2010 02:08)
nincs mit tenni, rendőőőőrbácsiii !


a párommal szétbaszatom a fejedet......
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 18 2010 06:09pm
Quote (Manana @ 19 Jan 2010 01:08)
a párommal szétbaszatom a fejedet......



Amúgy a kép a peaches and cream ,a mellesleg és a programmagazin oldalán is megtalálható,öhmm,akkor is sértem ?

This post was edited by banyek on Jan 18 2010 06:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll