d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lóóóóóóóóóóóóóóóóóól > és é Vagyok A Locked
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 26 2009 03:34pm
kem lóóóóóóóóól topicja
el se olvasom kezdő post, tuti vagy d2 vagy jsp vagy csaj realeted poén
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Dec 26 2009 03:35pm
de azért ő nincs lockolva
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 26 2009 03:51pm
Quote (ElCapitano @ 26 Dec 2009 22:34)
kem lóóóóóóóóól topicja
el se olvasom kezdő post, tuti vagy d2 vagy jsp vagy csaj realeted poén


akkor ne is írj ide thx

lol @ [B]
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll