Quote (EvilSosa @ 24 Dec 2009 13:35)
akkor most olvasd el az első postot
LóL nem is láttam, hogy beeditelte ezt a csodálatos eszmefuttatást.
Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 13:15)
hi
akkor kérdeznék
honnan szerzed az fgdet lajo? d2/ls/tán poker? =DDDD
és miért egy köztudottan korrupt mod nyit topikot arrrol h a modk nem korruptok?

és miért nem kap minden multim a lekreálásának pillanatában tt-t? tudod h megérdemli
ja és nem vok multi
ja és miért nem bannolod ezeket a bosszanto multikat?
mi az hogy korrupt?
teccik a sigem lajcsi?

te mér nem beszélgecc az itteni magyarokkal ha már ilyen nolifer jsp addict lettél?
hány magyar mod van?
hol beszélitek meg kit fogtok bannolni?
bequoteolom, mielőtt esetleg kiszedné
This post was edited by josheide on Dec 24 2009 06:37am