d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev123456197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:34am
Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 14:33)
xD

lajo mért nem engedek hogy beszélgessünk a warnrol? :)


Beszélni lehet róla,
csak arrol nem adhat / ad ki infot h miért kapta xy az x% warnját


/E

szövegértés egyes

This post was edited by bavar01 on Dec 24 2009 06:35am
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Dec 24 2009 06:35am
Quote (bavar01 @ Dec 24 2009 02:32pm)
Hagyd, de thx



Igazából ebben a topicban nem láttam raget-cryt-miegymást tőle.
Ennek most sok értelme volt.


akkor most olvasd el az első postot
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Dec 24 2009 06:35am
jó topik
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:35am
Quote (EvilSosa @ 24 Dec 2009 14:35)
akkor most olvasd el az első postot


sad but trve :C

edit elött nem bántotta a szemem,
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2009 06:36am
Quote (EvilSosa @ 24 Dec 2009 13:35)
akkor most olvasd el az első postot


LóL nem is láttam, hogy beeditelte ezt a csodálatos eszmefuttatást.

Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 13:15)
hi

akkor kérdeznék

honnan szerzed az fgdet lajo? d2/ls/tán poker? =DDDD

és miért egy köztudottan korrupt mod nyit topikot arrrol h a modk nem korruptok? :(

és miért nem kap minden multim a lekreálásának pillanatában tt-t? tudod h megérdemli

ja és nem vok multi

ja és miért nem bannolod ezeket a bosszanto multikat?

mi az hogy korrupt?

teccik a sigem lajcsi? :)

te mér nem beszélgecc az itteni magyarokkal ha már ilyen nolifer jsp addict lettél?

hány magyar mod van?

hol beszélitek meg kit fogtok bannolni?


bequoteolom, mielőtt esetleg kiszedné

This post was edited by josheide on Dec 24 2009 06:37am
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Dec 24 2009 06:36am
Quote (Imdeth @ Dec 24 2009 02:35pm)
jó a topik


fixed
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 06:37am
Quote (josheide @ Dec 24 2009 01:36pm)
LóL nem is láttam, hogy beeditelte ezt a csodálatos eszmefuttatást.


xD

attol még h lajo mod ugyanolyan ember mint mi szal nyugodtan lehetne beszélgetni vele ugy mintha egy sima subber lenne imo

lajo most minek nyitottad ezt a topikot ha nem is válaszolsz a kérdéseimre? :(
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:37am
Quote (josheide @ 24 Dec 2009 14:36)
LóL nem is láttam, hogy beeditelte ezt a csodálatos eszmefuttatást.


This,
megint egy újabb sziporka emberünktől
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Dec 24 2009 06:37am
Quote (EvilSosa @ 24 Dec 2009 14:36)
fixed


:(

szégyellem magam
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Dec 24 2009 06:37am
Quote (Imdeth @ Dec 24 2009 01:37pm)
:(

szégyellem magam


sztem is
QL
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456197Next
Add Reply New Topic New Poll