Quote (SperMan @ Dec 12 2009 06:54pm)
egyszer behívlak és ha nem ájulsz el már a cigi közbe akkor neked respect
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
na erre szívesen befizetnék
nem hiszem hogy 0,5 grammtól el fogok ájulni mikor 8-9 gramm tol sem tettem
This post was edited by inURFace on Dec 12 2009 12:57pm