d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szombat Este > Ki Mit Csinál ?
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 12 2009 12:53pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 06:51pm)
1450 ért veszem

mindennap egy 0,5 ös cigi ergő 15 gramm kell

15x1450 et :_)


biztos olyan is mint az ára
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 12 2009 12:53pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 07:52pm)
saját magam dolgozok meg mindenért amim van 3 műszakba dolgozok (:


és megeri elszivni?
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 12:54pm
Quote (inURFace @ 12 Dec 2009 18:53)
biztos olyan is mint az ára


egyszer behívlak és ha nem ájulsz el már a cigi közbe akkor neked respect

Quote (BeneGessir @ 12 Dec 2009 18:53)
és megeri elszivni?


most számoltuk ki kb 22 ezret költök rá havonta az nem olyan nagy összeg..

This post was edited by SperMan on Dec 12 2009 12:55pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 12 2009 12:55pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 07:52pm)
saját magam dolgozok meg mindenért amim van 3 műszakba dolgozok (:


3 műszakban?

24/5?
esetleg 24/7?

faszán tolod haver!
ja, bocs az fg-be kerül
akkor faszán tolod arc!
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 12 2009 12:56pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 07:54pm)
egyszer behívlak és ha nem ájulsz el már a cigi közbe akkor neked respect



most számoltuk ki kb 22 ezret költök rá havonta az nem olyan nagy összeg..


annyi pénzböl akar könyveket is vehetnel !!
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 12:56pm
Quote (BeneGessir @ 12 Dec 2009 18:56)
annyi pénzböl akar könyveket is vehetnel !!


nemkell könyv, van papírom de azé kösz : D
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 12 2009 12:56pm
Quote (BeneGessir @ 12 Dec 2009 19:56)
annyi pénzböl akar könyveket is vehetnel !!


na nézd már bagoly mondja :D

This post was edited by palacsinta on Dec 12 2009 12:58pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 12 2009 12:56pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 06:54pm)
egyszer behívlak és ha nem ájulsz el már a cigi közbe akkor neked respect


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
na erre szívesen befizetnék
nem hiszem hogy 0,5 grammtól el fogok ájulni mikor 8-9 gramm tol sem tettem

This post was edited by inURFace on Dec 12 2009 12:57pm
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 12 2009 12:57pm
Quote (palacsinta @ Dec 12 2009 07:56pm)
na nézd már  bagyoly mondja :D


?-.-
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 12:57pm
Quote (inURFace @ 12 Dec 2009 18:56)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
na erre szívesen befizetnék
nem hiszem hogy 0,5 grammtól el fogok ájulni mikor 8-9 gramm tol sem tettem


hát nem a kertben lévő vadkendert kéne szívni _: D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll