d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev12345655Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 27 2009 12:38pm
Quote (szabika @ 27 Nov 2009 20:38)
8tol valaki?


hüjekocka
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 1 2009 02:09am
Quote (Baleee @ Nov 27 2009 07:38pm)
hüjekocka


12tol ZHm van
addig tanulas mellett elfer ^^
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 1 2009 02:56am
Quote (szabika @ 1 Dec 2009 10:09)
12tol ZHm van
addig tanulas mellett elfer ^^


Miért bampolod fel mindig a szaros kvék topikodat?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 4 2009 08:48am
Quote (bbaallaaggee @ Dec 1 2009 09:56am)
Miért bampolod fel mindig a szaros kvék topikodat?


-/-/|
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2009 08:50am
jáccunk !
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 4 2009 09:22am
Quote (palacsinta @ Dec 4 2009 03:50pm)
jáccunk !


azt nem montam :D
csak bump :mellow:
5tol jacchatunk esetleg
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2009 09:27am
Quote (szabika @ 4 Dec 2009 16:22)
azt nem montam :D
csak bump :mellow:
5tol jacchatunk esetleg


hat nemtom, már két szeron is mondták hogy nagyon laggolok, lehet nem kéne ^^
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 4 2009 09:33am
Quote (palacsinta @ Dec 4 2009 04:27pm)
hat nemtom, már két szeron is mondták hogy nagyon laggolok, lehet nem kéne ^^


europai szerveren vagy? ;)
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2009 09:46am
Quote (szabika @ 4 Dec 2009 16:33)
europai szerveren vagy? ;)


mikros a netem?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 4 2009 09:51am
Quote (palacsinta @ Dec 4 2009 04:46pm)
mikros a netem?


az szar ellenben hasznos
na
jaccunk? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345655Next
Add Reply New Topic New Poll