Quote (stalkR @ 16 Nov 2009 18:42)
Válasz a kérdésre:
Hack vagy vmilyen egyéb 3. party program használata miatt kaptál egy "ideiglenes" IP-Ban-t, Ami akár 1 órától - 2 hétig is tarthat. Nekem 2 hónapig tartott.
Ha gyorsabb javulást akarsz, akkor ne próbálj 1x se belépni, max naponta 1x, ennyi, mást nem tudsz csak ip cserét, az segit csak rajta
GL
de milyen hack lehet ? nincs fent semmi , és mondta egyik haverom is , hogy neki is ott van az a szero amiről nem beszélünk, és attól simán megy.
bár nemtudom , hogy az mitől van ott , mivel kiirtottam a régi diokat a gépről.
ja és még mindig nem jó.
Quote (Janou @ 16 Nov 2009 18:23)
ha csendben lettél volna most, okosabb maradtál volna
this
nincs is accom.
This post was edited by lacoking on Nov 16 2009 10:45am