d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Kérdés
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 12:18pm
Quote (Zkilla @ 15 Nov 2009 20:16)
majd gyorsan odl meg es akkor helpellek.
de classicozni kezdj el ne lodozni.


de nem tudom megoldani, ebből ma már nem lesz játék
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Nov 15 2009 12:19pm
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 19:18)
de nem tudom megoldani, ebből ma már nem lesz játék


ma amugy sem jatszok mar...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 15 2009 12:35pm
Quote (lacketto @ 15 Nov 2009 14:48)
zsidók...


puak..
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 16 2009 09:58am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 16:26)
még az is eszembe jutott , hogy ott van realmek között ázsia szerver is , és lehet azért nem tudok csatlakozni europera, hogy lehet azt kiírtani valaki esetleg tud rá valamit? gondolom regeditbe kellene valamit baszkódni. iso help


east, ázsia, etc szeró nem köb be a levesbe. És igen, értettem hogy értetted, de az sem.
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Nov 16 2009 10:22am
Lehet valaki felpróbált lépkedni az accountoddal.. :(
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Nov 16 2009 10:23am
Quote (Haho @ 16 Nov 2009 17:22)
Lehet valaki felpróbált lépkedni az accountoddal.. :(


ha csendben lettél volna most, okosabb maradtál volna
Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Nov 16 2009 10:42am
Válasz a kérdésre:
Hack vagy vmilyen egyéb 3. party program használata miatt kaptál egy "ideiglenes" IP-Ban-t, Ami akár 1 órától - 2 hétig is tarthat. Nekem 2 hónapig tartott.
Ha gyorsabb javulást akarsz, akkor ne próbálj 1x se belépni, max naponta 1x, ennyi, mást nem tudsz csak ip cserét, az segit csak rajta
GL
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 16 2009 10:45am
Quote (stalkR @ 16 Nov 2009 18:42)
Válasz a kérdésre:
Hack vagy vmilyen egyéb 3. party program használata miatt kaptál egy "ideiglenes" IP-Ban-t, Ami akár 1 órától - 2 hétig is tarthat. Nekem 2 hónapig tartott.
Ha gyorsabb javulást akarsz, akkor ne próbálj 1x se belépni, max naponta 1x, ennyi, mást nem tudsz csak ip cserét, az segit csak rajta
GL


de milyen hack lehet ? nincs fent semmi , és mondta egyik haverom is , hogy neki is ott van az a szero amiről nem beszélünk, és attól simán megy.

bár nemtudom , hogy az mitől van ott , mivel kiirtottam a régi diokat a gépről.

ja és még mindig nem jó.


Quote (Janou @ 16 Nov 2009 18:23)
ha csendben lettél volna most, okosabb maradtál volna




this

nincs is accom.

This post was edited by lacoking on Nov 16 2009 10:45am
Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Nov 16 2009 10:46am
Quote (lacoking @ 16 Nov 2009 17:45)
de milyen hack lehet ? nincs fent semmi , és mondta egyik haverom is , hogy neki is ott van az a szero amiről nem beszélünk, és attól simán megy.

bár nemtudom , hogy az mitől van ott , mivel kiirtottam a régi diokat a gépről.

ja és még mindig nem jó.






this


Saját hack, Pl bot vagy mittomén. Akár nagyon sokszori realm csatlakozás is okozhatja. Bizz bennem ez az ^^ Maximum 2 hét amig megjavul, bár nekem 2 hónapig tartott ( jó kérdés, Blizzard support sem tudta miért )
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 16 2009 10:48am
Quote (stalkR @ 16 Nov 2009 18:46)
Saját hack, Pl bot vagy mittomén. Akár nagyon sokszori realm csatlakozás is okozhatja. Bizz bennem ez az ^^ Maximum 2 hét amig megjavul, bár nekem 2 hónapig tartott ( jó kérdés, Blizzard support sem tudta miért )


figyelj , kb két éve nem volt dio a gépemen csak az amiről nem beszélünk , és ahogy hallottam másoktól az nagyon nem befolyásolja, nincs fent semmi hax, pénteken még ment , aztán szombaton már nem , mindjárt elkezdem a sírást


mesh :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll