Helyesíráson csiszolhatnál kicsit, egyébként sok dologban maximálisan egyet tudok érteni :\
Seggnyalásról meg annyit, hogy eddig senki egy kurva szóval nem szapulta Gicát, most meg mióta lehet, mert parancsban ki van adva és úgyis szakítottak már lassan meme szintűvé növi ki magát a "butasága és ocsmánysága".
Lásd:
Quote (lacketto @ Thu, Sep 10 2009, 11:40am)
-1 üzenete (12:39):
föleg h ocsmányabb volt mint biceboca