d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
Prev12345620Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 10 2009 12:29pm
Quote (lacketto @ Thu, 10 Sep 2009, 19:29)
Do not argue with trolls – it means that they win.


nekem is ez jutott eszembe a nyitópost olvasása közben.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 10 2009 12:29pm
hol késik az emperor's flag
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 10 2009 12:30pm
Quote (Gyuladze @ Thu, 10 Sep 2009, 20:22)
Zomg itt van beni és bajcli, itt spammolnak velem! :wub: Ma már biztos, hogy boldogsággal fogok lefeküdni aludni! :)


:hug:
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Sep 10 2009 12:31pm
Quote (A122 @ Thu, Sep 10 2009, 07:29pm)
hol késik az emperor's flag


Nem elég egyértelmű a helyzet ?
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 10 2009 12:31pm
Quote (bajcli @ Thu, Sep 10 2009, 07:30pm)
:hug:


asslick.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 10 2009 12:32pm
Quote (xXmateXx @ Thu, 10 Sep 2009, 20:31)
asslick.


jealousy.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 10 2009 12:32pm
Quote (Gyuladze @ Thu, 10 Sep 2009, 19:31)
Nem elég egyértelmű a helyzet ?


nem mindenkinek
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 10 2009 12:32pm
Quote (Gyuladze @ Thu, 10 Sep 2009, 20:31)
Nem elég egyértelmű a helyzet ?


most webcam sexelünk várjááá
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 10 2009 12:32pm
Quote (bajcli @ Thu, Sep 10 2009, 07:32pm)
jealousy.


cigány.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 10 2009 12:33pm
Helyesíráson csiszolhatnál kicsit, egyébként sok dologban maximálisan egyet tudok érteni :\

Seggnyalásról meg annyit, hogy eddig senki egy kurva szóval nem szapulta Gicát, most meg mióta lehet, mert parancsban ki van adva és úgyis szakítottak már lassan meme szintűvé növi ki magát a "butasága és ocsmánysága".

Lásd:

Quote (lacketto @ Thu, Sep 10 2009, 11:40am)

-1 üzenete (12:39):
föleg h ocsmányabb volt mint biceboca

Go Back To Magyar Topic List
Prev12345620Next
Closed New Topic New Poll