d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2009 10:02am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 04:01pm)
amig se joey se vsg nem fogja fel, hogy az ow nem 1.2kt damol, addig kar erolkodni, bvbnel is rosszul van egyebkent


de mit fogjanak fel, ha csak annyit irsz, h ez szar?_?
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Sep 1 2009 10:12am
JOEY you are my favourite film star
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 10:23am
Quote (sylKE @ Tue, Sep 1 2009, 04:57pm)
lehet arra gondolt, hogy ha már topicot nyitsz arrol, hogy mi mekkora szar, akkor legalább beirod, hogy ugyan mégis mi szar benne, és mi lenne szerinted a jo
de csak lehet.


Nem gondolkozik. Vergődik, mint egy 8 éves. Nincs jobb dolga szegénynek. :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2009 10:25am
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 04:23pm)
Nem gondolkozik. Vergődik, mint egy 8 éves. Nincs jobb dolga szegénynek. :D


albérletben nem lesz nete
most gyorsan mindenröl nyit topicot ami csak az eszébe jut
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 10:28am
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 05:23pm)
Nem gondolkozik. Vergődik, mint egy 8 éves. Nincs jobb dolga szegénynek. :D


edes istenem.... orvosi eset
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 10:28am
Quote (sylKE @ Tue, Sep 1 2009, 05:02pm)
de mit fogjanak fel, ha csak annyit irsz, h ez szar?_?


azt hogy nem annyit sebez az ow mint amennyi oda van irva ?_? hi
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 10:29am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 05:28pm)
edes istenem.... orvosi eset


Hát tényleg nem ártana elmenned valakihez. Van egy pszichológus ismerősöm, szóljak neki?
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 1 2009 10:29am
mi lenne ha vmelyik fél bepostolna a helyes adatokat mondjuk arreatrol ( ha fent van dno )
?_?
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Sep 1 2009 10:29am
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 04:23pm)
Nem gondolkozik. Vergődik, mint egy 8 éves. Nincs jobb dolga szegénynek. :D


viszont a modok korruptok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2009 10:29am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 04:28pm)
azt hogy nem annyit sebez az ow mint amennyi oda van irva ?_? hi


és azt gondolom véletlenül sem akarod leirni, hogy akkor mennyit sebez
hi

Quote (sondor @ Tue, Sep 1 2009, 04:29pm)
mi lenne ha vmelyik fél bepostolna a helyes adatokat mondjuk arreatrol ( ha fent van dno )
?_?


Ricinek fizikai fájdalmat okozna sztem

This post was edited by sylKE on Sep 1 2009 10:30am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll