Quote (xLestatx @ Sat, Jul 18 2009, 01:28am)
xDDDDDDDDDDDDDDD isteneeeeeeeeeeeeeeeeeem Ez nagyon fájt!!! nagyon nagyon

pedig szerintem keményen megmondta
de azér te is szégyellheted magad
Quote (kolbii @ Sat, Jul 18 2009, 01:28am)
Hogy jön össze az RL és a donorstarral való visszaélés?
Szerintem nem csak én nem értem.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
akkor maradj is ebben a hitben
This post was edited by Vismajor on Jul 17 2009 06:29pm