d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lajonak Rákos Az Anyja
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 17 2009 06:28pm
Quote (kolbii @ Sat, 18 Jul 2009, 02:27)
Most hozol valakit aki jól mekfigyelmezteti? Istenem... Milyen szánalmas visszaélni a donorstaroddal...


xDDDDDDDDDDDDDDD isteneeeeeeeeeeeeeeeeeem Ez nagyon fájt!!! nagyon nagyon :rofl:
Member
Posts: 2,736
Joined: Apr 13 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 17 2009 06:28pm
Quote (Vismajor @ Sat, Jul 18 2009, 01:27am)
MIEN SZÁNALMAS EGY FENEYEGETÉS UTÁN EGYBŐL AZT GONDOLNI H DONORSTARRAL VISSZAÉLVE MODERATORT HIV :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
TÖMÉNY RL BASZDMEG:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Hogy jön össze az RL és a donorstarral való visszaélés?
Szerintem nem csak én nem értem.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 17 2009 06:29pm
Quote (xLestatx @ Sat, Jul 18 2009, 01:28am)
xDDDDDDDDDDDDDDD isteneeeeeeeeeeeeeeeeeem Ez nagyon fájt!!! nagyon nagyon :rofl:


pedig szerintem keményen megmondta
de azér te is szégyellheted magad

Quote (kolbii @ Sat, Jul 18 2009, 01:28am)
Hogy jön össze az RL és a donorstarral való visszaélés?
Szerintem nem csak én nem értem.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


akkor maradj is ebben a hitben

This post was edited by Vismajor on Jul 17 2009 06:29pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 17 2009 06:29pm
Quote (xLestatx @ Sat, Jul 18 2009, 12:28am)
xDDDDDDDDDDDDDDD isteneeeeeeeeeeeeeeeeeem Ez nagyon fájt!!! nagyon nagyon :rofl:


Ezt nem kellett volna ;)
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 17 2009 06:29pm
lestat cigánybuzi
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 17 2009 06:29pm
Quote (xLestatx @ Sat, 18 Jul 2009, 02:28)
xDDDDDDDDDDDDDDD isteneeeeeeeeeeeeeeeeeem Ez nagyon fájt!!! nagyon nagyon :rofl:


háromszoros csillag,háromszoros fájdalom. Te kis mazó
Member
Posts: 638
Joined: Dec 17 2008
Gold: 32.01
Jul 17 2009 06:30pm
Quote (sylKE @ Sat, Jul 18 2009, 12:29am)
Ezt nem kellett volna ;)


De ha egyszer valami ennyire fáj szegénynek akkor mit tegyen?:S
Member
Posts: 2,736
Joined: Apr 13 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 17 2009 06:30pm
Quote (sylKE @ Sat, Jul 18 2009, 01:29am)
Ezt nem kellett volna ;)


Az én anyám logisztikai ügyintéző lesz. ;)
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 17 2009 06:30pm
Quote (kolbii @ Sat, Jul 18 2009, 01:30am)
Az én anyám logisztikai ügyintéző lesz. ;)


lesz...lesz...
Ezt nem kellett volna ;)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 17 2009 06:30pm
Quote (kolbii @ Sat, Jul 18 2009, 12:30am)
Az én anyám logisztikai ügyintéző lesz. ;)


haverjai lesznek a kidoboka kidobok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll