d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Egy Nagy Rakás S Z A R Fuxy?
Prev12345626Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2009 12:10pm
Quote (Janou @ Fri, 10 Jul 2009, 18:09)
ja hát fütyi szereti az fgt, nincsen ezzel gond, ha a saját namechangejére nem költ, máséra se fog

aki szánalmas az janó csak


:c
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 12:10pm
Quote (Janou @ Fri, 10 Jul 2009, 20:09)
ja hát fütyi szereti az fgt, nincsen ezzel gond, ha a saját namechangejére nem költ, máséra se fog

aki szánalmas az janó csak


az apukam szolt :wub:
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Jul 10 2009 12:10pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, Jul 10 2009, 06:10pm)
az apukam szolt :wub:


hogy?

This post was edited by baxy016 on Jul 10 2009 12:11pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2009 12:11pm
Quote (Baleee @ Fri, 10 Jul 2009, 19:10)
:c


Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 19:10)
az apukam szolt :wub:


na akkor két vouch már a zsebben

mostantól engem lehet mocskolni

rici kezdheted, látom már találod ki a furmányos oltásodat
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Jul 10 2009 12:11pm
Quote (Janou @ Fri, 10 Jul 2009, 20:09)
ja hát fütyi szereti az fgt, nincsen ezzel gond, ha a saját namechangejére nem költ, máséra se fog

aki szánalmas az janó csak


akkor adja vissza az akkauntot!
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 12:11pm
Quote (Janou @ Fri, 10 Jul 2009, 20:11)
na akkor két vouch már a zsebben

mostantól engem lehet mocskolni

rici kezdheted, látom már találod ki a furmányos oltásodat


haha :D

Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 20:11)
akkor adja vissza az akkauntot!


miert tennem?


This post was edited by GoreKnight9 on Jul 10 2009 12:11pm
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Jul 10 2009 12:11pm
Quote (Janou @ Fri, Jul 10 2009, 06:11pm)
na akkor két vouch már a zsebben

mostantól engem lehet mocskolni

rici kezdheted, látom már találod ki a furmányos oltásodat


:rofl:

Quote (Mesh2_returned @ Fri, Jul 10 2009, 06:11pm)
akkor adja vissza az akkauntot!


agya visa

This post was edited by baxy016 on Jul 10 2009 12:12pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2009 12:11pm
Quote (Janou @ Fri, 10 Jul 2009, 18:11)
na akkor két vouch már a zsebben

mostantól engem lehet mocskolni

rici kezdheted, látom már találod ki a furmányos oltásodat


janou te donor kutja, szakadna le az orbod :c
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2009 12:12pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 18:11)
haha :D



miert tennem?


Igaz, te ahhoz túl zsidó vagy. :)))))))))))))))))))))))))
Ha már egyszer kisírtad, minek kellene visszaadnod. :)))))))))))))))))))
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Jul 10 2009 12:12pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 20:11)
haha :D



miert tennem?


mer egy utolsó szarházi vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345626Next
Closed New Topic New Poll