d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev12345631Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 29 2009 03:09pm
Quote (Oberon_os @ Fri, May 29 2009, 11:05pm)
Igen. Rohadék protestáns vagyok, akármennyire is ciki "manapság".



nem piszkálásképp, de mennyire ismered a keresztény vallásokat? :)


eléggé felületesen, de ahhoz eléggé ahhoz,hogy véleményt tudjak róla kialakítani
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 29 2009 03:10pm
Quote (ToldiSenior @ Fri, 29 May 2009, 23:08)
LoL RoFL...

az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.

Jó a kérdés: Hiszel Istenben?

IGEN!

Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.


a katolikus papoknak nem kötelező a cölibátus? :huh:
vagy hogy van ez.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 29 2009 03:10pm
Quote (Ad4mz @ Fri, 29 May 2009, 22:07)
amúgy így vagyok ezzel én is
de mivel lac2uska baszott normálisan válaszolni a kérdésemre, így én csak hányogatok majd ebbe a topikba


szerintem normalisan valaszoltam
tudod hogy én vagyok az isten :/
és ezt most vedd komolyan :P
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2009 03:11pm
Quote (ToldiSenior @ Fri, 29 May 2009, 21:08)
LoL RoFL...

az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.

Jó a kérdés: Hiszel Istenben?

IGEN!

Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.


Készülj fel Márk, elég butus kommenteket fogsz erre kapni. :(

/e elkéstem. :/

This post was edited by Oberon_os on May 29 2009 03:12pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 29 2009 03:11pm
Isten :c
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 29 2009 03:11pm
Quote (bajcli @ Fri, May 29 2009, 11:10pm)
a katolikus papoknak nem kötelező a cölibátus? :huh:
vagy hogy van ez.


előtte kidukják magukat
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2009 03:11pm
Quote (ToldiSenior @ Fri, 29 May 2009, 22:08)
LoL RoFL...

az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.

Jó a kérdés: Hiszel Istenben?

IGEN!

Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.


Azta mindenit kik elő nem kerülnek. Teljes fegyverzetben kipattansz itt az ismeretlenség szürke homályából. ~~

Quote (bajcli @ Fri, 29 May 2009, 22:10)
a katolikus papoknak nem kötelező a cölibátus? :huh:
vagy hogy van ez.


A reformátusoknak meg talán még az unitáriusoknak nem.

This post was edited by ElCapitano on May 29 2009 03:11pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
May 29 2009 03:11pm
Quote (bajcli @ Fri, 29 May 2009, 23:10)
a katolikus papoknak nem kötelező a cölibátus? :huh:
vagy hogy van ez.


Nem mondta, hogy katolikuss
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 29 2009 03:12pm
Quote (Oberon_os @ Fri, 29 May 2009, 23:11)
Készülj fel Márk, elég butus kommenteket fogsz erre kapni. :(


Már kapott is....
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2009 03:14pm
Quote (ToldiSenior @ Fri, 29 May 2009, 23:08)
LoL RoFL...

az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.

Jó a kérdés: Hiszel Istenben?

IGEN!

Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.


ebből látszik, hogy milyen istentelen hely a hunsub
több mint 1 évig 1 postod se láttuk itt ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345631Next
Add Reply New Topic New Poll