Quote (ToldiSenior @ Fri, 29 May 2009, 22:08)
LoL RoFL...
az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.
Jó a kérdés: Hiszel Istenben?
IGEN!
Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.
Azta mindenit kik elő nem kerülnek. Teljes fegyverzetben kipattansz itt az ismeretlenség szürke homályából. ~~
Quote (bajcli @ Fri, 29 May 2009, 22:10)
a katolikus papoknak nem kötelező a cölibátus?

vagy hogy van ez.
A reformátusoknak meg talán még az unitáriusoknak nem.
This post was edited by ElCapitano on May 29 2009 03:11pm