d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beni
Prev12345620Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 10:15am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 05:12pm)
az ilyenek miatt van elegem a hunsubbol neha
az 1+1 rol is megmagyaraznad hogy 3
mint egy igazi retardalt


Ebben az esetben kattints ide.
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 5 2009 10:19am
Quote (jspogmg @ Thu, 5 Mar 2009, 16:47)
doublevouch?


vouch the vouch
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 12:36pm
SZÁNALMAS VERGŐDÉS

mi van, ha igazad van, mi fog járni?

A SZÁD, semmi más
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 5 2009 12:36pm
Quote (Klontar @ Thu, Mar 5 2009, 04:15pm)
Ebben az esetben kattints ide.


xD
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 12:37pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 07:36pm)
SZÁNALMAS VERGŐDÉS

mi van, ha igazad van, mi fog járni?

A SZÁD, semmi más


le akarsz szopni?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 12:37pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 07:36pm)
SZÁNALMAS VERGŐDÉS

mi van, ha igazad van, mi fog járni?

A SZÁD, semmi más


rofl.gif
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Mar 5 2009 12:39pm
hát rici.. imádom, amikor valaki úgy használ egy szót, hogy azt se tudja róla, hogy mit jelent
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 12:40pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 19:37)
le akarsz szopni?


szakadj le rólam szekszuálisan
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 12:40pm
nyitottam egy topikot beni failjarol mert felbasz hogy folyton ezzel jon
megis mindenki engem bant
annyira jellemzo
megyek is emozni
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 12:40pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 19:40)
nyitottam egy topikot beni failjarol mert felbasz hogy folyton ezzel jon
megis mindenki engem bant
annyira jellemzo
megyek is emozni


bb
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345620Next
Closed New Topic New Poll