☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Beni
Prev
1
2
3
4
5
6
20
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 3581
Replies: 190
Track Topic
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#31
Mar 5 2009 10:15am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 05:12pm)
az ilyenek miatt van elegem a hunsubbol neha
az 1+1 rol is megmagyaraznad hogy 3
mint egy igazi retardalt
Ebben az esetben
kattints ide
.
szabika
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#32
Mar 5 2009 10:19am
Quote (jspogmg @ Thu, 5 Mar 2009, 16:47)
doublevouch?
vouch the vouch
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#33
Mar 5 2009 12:36pm
SZÁNALMAS VERGŐDÉS
mi van, ha igazad van, mi fog járni?
A SZÁD, semmi más
Manana
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#34
Mar 5 2009 12:36pm
Quote (Klontar @ Thu, Mar 5 2009, 04:15pm)
Ebben az esetben
kattints ide
.
xD
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#35
Mar 5 2009 12:37pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 07:36pm)
SZÁNALMAS VERGŐDÉS
mi van, ha igazad van, mi fog járni?
A SZÁD, semmi más
le akarsz szopni?
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#36
Mar 5 2009 12:37pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 07:36pm)
SZÁNALMAS VERGŐDÉS
mi van, ha igazad van, mi fog járni?
A SZÁD, semmi más
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#37
Mar 5 2009 12:39pm
hát rici.. imádom, amikor valaki úgy használ egy szót, hogy azt se tudja róla, hogy mit jelent
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#38
Mar 5 2009 12:40pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 19:37)
le akarsz szopni?
szakadj le rólam szekszuálisan
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#39
Mar 5 2009 12:40pm
nyitottam egy topikot beni failjarol mert felbasz hogy folyton ezzel jon
megis mindenki engem bant
annyira jellemzo
megyek is emozni
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#40
Mar 5 2009 12:40pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 19:40)
nyitottam egy topikot beni failjarol mert felbasz hogy folyton ezzel jon
megis mindenki engem bant
annyira jellemzo
megyek is emozni
bb
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
20
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact