d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Well " Mage > By Xlestatx
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 9 2009 07:54am
Quote (bambulabula @ Mon, Feb 9 2009, 01:25pm)
jó guide de a betűtípust változtasd meg ha stickyt akarsz belőle, kifolyt a szemem mire végig olvastam ~~


szerintem teljesen olvasható

amúgy nem lsezek, így nem tudok a guide tartamáról véleményt nyivánitani, de biztos sok munka volt bent szal gz
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 9 2009 07:55am
Quote (Fej @ Mon, 9 Feb 2009, 15:54)
szerintem teljesen olvasható

amúgy nem lsezek, így nem tudok a guide tartamáról véleményt nyivánitani, de biztos sok munka volt bent szal gz


Nagy munka nem igazán. Inkább sok tapasztalat happy.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 9 2009 07:57am
Nice. tongue.gif

Mondjuk 4-5k nekem picit soknak tűnik. Enyém 1k volt, és tök jól viszi.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 9 2009 08:01am
Quote (Anarkin @ Mon, 9 Feb 2009, 15:57)
Nice. tongue.gif

Mondjuk 4-5k nekem picit soknak tűnik. Enyém 1k volt, és tök jól viszi.


Azért írtam ennyit, mert így nem kell szenvedned.

lvl 20-65 ig pedig rengeteg well cucc esik ami mp-be nem esne. Ezért is jobb ha egyedül mész. Ha meg meguntad, akkor go előről.

A well cuccokhoz pedig kell pár K fg, főleg a mostani árakat figyelembe véve.

De amúgy japp ki lehet hozni joval olcsóbban is. Csak én nem szeretek szenvedni és magamból indulok ki ilyenkor mikor írok ilyeneket.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 9 2009 08:02am
Ez igen. Jó guide lett Alex hug.gif

Egyébként lvl 55+-ig felvinni nem kell ennyit költeni rá...
Szerintem 55ig el lehet vinni gyenge cuccokban is, 55ös cuccokat kell megvenni, az legyen inkább a durva.
Ja és egy kérdés: muszaj 65-66-nak lenni? Mert szerintem egy 70++ magiciannek jobbak eshetnek, bár nehezebb lényt kap, de talán megtudja oldani, vagy nem?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 9 2009 08:05am
Quote (Klontar @ Mon, 9 Feb 2009, 16:02)
Ez igen. Jó guide lett Alex hug.gif

Egyébként lvl 55+-ig felvinni nem kell ennyit költeni rá...
Szerintem 55ig el lehet vinni gyenge cuccokban is, 55ös cuccokat kell megvenni, az legyen inkább a durva.
Ja és egy kérdés: muszaj 65-66-nak lenni? Mert szerintem egy 70++ magiciannek jobbak eshetnek, bár nehezebb lényt kap, de talán megtudja oldani, vagy nem?


=) Tapasztalatból mondom, hogy jobb ha maradsz a picsádon lvl 65-66 között. tongue.gif
Ugyanis magasabb lvl-nél nem esik annyi item, és well se dob olyan sokszor +ba.

De ezalol lovag kivétel. Mert egy mázlista kis noob.
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Feb 9 2009 08:06am
Quote (Klontar @ Mon, Feb 9 2009, 04:02pm)
Ez igen. Jó guide lett Alex hug.gif

Egyébként lvl 55+-ig felvinni nem kell ennyit költeni rá...
Szerintem 55ig el lehet vinni gyenge cuccokban is, 55ös cuccokat kell megvenni, az legyen inkább a durva.
Ja és egy kérdés: muszaj 65-66-nak lenni? Mert szerintem egy 70++ magiciannek jobbak eshetnek, bár nehezebb lényt kap, de talán megtudja oldani, vagy nem?


pont hogy szarabb a droprate magasabb lvleken
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 9 2009 08:07am
Quote (xLestatx @ Mon, Feb 9 2009, 03:05pm)
=) Tapasztalatból mondom, hogy jobb ha maradsz a picsádon lvl 65-66 között. tongue.gif
Ugyanis magasabb lvl-nél nem esik annyi item, és well se dob olyan sokszor +ba.

De ezalol lovag kivétel. Mert egy mázlista kis noob.


Quote (Paszulyka @ Mon, Feb 9 2009, 03:06pm)
pont hogy szarabb a droprate magasabb lvleken


Oh értem :/
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 9 2009 08:38am
Alex bocs a spammért de ha
Felviszem a Samuraiom 75-80as szintre, és úgy ölöm a lvl 70-es mobokat Arénában, akkor azok attól még ugyanúgy dobják a magas szintű cuccokat?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 9 2009 08:41am
Quote (Klontar @ Mon, 9 Feb 2009, 16:38)
Alex bocs a spammért de ha
Felviszem a Samuraiom 75-80as szintre, és úgy ölöm a lvl 70-es mobokat Arénában, akkor azok attól még ugyanúgy dobják a magas szintű cuccokat?


Dobnak csak kisseb esélyel. =)
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll