d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1234561046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jan 14 2009 12:11pm
Quote (Alestorm @ Wed, Jan 14 2009, 06:21pm)
Ask Megas_heroes

Én csak régen játszottam és akkor se sokat.


o nem pro dotas
csak azt hiszi magarol !
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 14 2009 12:12pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, Jan 14 2009, 07:11pm)
o nem pro dotas
csak azt hiszi magarol !


w3 bazmeg-.-
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 14 2009 12:50pm
Quote (Vharimatras @ Wed, Jan 14 2009, 07:00pm)
azok nem a városban vannak hanem pl az egyik az roshan felett egy Acolyte


a másik meg az erdőben áll a lenti oldal bel felső részén


azt ami roshan felett áll azt megtaláltam de a másikat nem:S

a jobb alsó sarokban lévő shopokhoz oda lehet menni ? körbevannak nőve fával
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 14 2009 01:02pm
Quote (cor-angar @ Wed, 14 Jan 2009, 20:50)
azt ami roshan felett áll azt megtaláltam de a másikat nem:S

a jobb alsó sarokban lévő shopokhoz oda lehet menni ? körbevannak nőve fával


a sentineltol elkezdesz felfele menni és az 1. torony után jobbra fordulj le, ott lesz fennt
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Jan 14 2009 04:04pm
ez a dota egyedül uncsi...

és rohadtul nem találom azt a bóótot ahol az eaglehorn meg ezek vannak biggrin.gif

ráadásul nincs egy norma térkép sem

btw

a szörnyek miért nem erősödnek?

judgement day-ben folyamatosan erősebb szörnyek jönnek
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Jan 14 2009 04:16pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Thu, 15 Jan 2009, 00:04)
ez a dota egyedül uncsi...

és rohadtul nem találom azt a bóótot ahol az eaglehorn meg ezek vannak biggrin.gif

ráadásul nincs egy norma térkép sem

btw

a szörnyek miért nem erősödnek?

judgement day-ben folyamatosan erősebb szörnyek jönnek


baszdki eaglehorn ahol van arrol beszelnek ^^
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Jan 14 2009 04:20pm
Quote (HuNooB @ Wed, 14 Jan 2009, 23:16)
baszdki eaglehorn ahol van arrol beszelnek ^^


hát biztos megint benéztem vmit, de te még 1x nem szóltál ebben a topicban biggrin.gif

amúgy sejtem h erről volt szó eddig is, csak nem találtam meg biggrin.gif

a többi kérdésem viszont még áll...

jönnek a ghoul-okon kívül bármi erősebb dög?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 14 2009 04:24pm
ha valaki akar most kanin funolni egyet benne vagyok
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 14 2009 04:25pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Wed, 14 Jan 2009, 23:20)
hát biztos megint benéztem vmit, de te még 1x nem szóltál ebben a topicban biggrin.gif

amúgy sejtem h erről volt szó eddig is, csak nem találtam meg biggrin.gif

a többi kérdésem viszont még áll...

jönnek a ghoul-okon kívül bármi erősebb dög?


nem jön erősebb, csak több
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Jan 14 2009 04:26pm
Quote (David_ibolykane @ Wed, 14 Jan 2009, 23:25)
nem jön erősebb, csak több


hát akkor ez egyértelműen csak multi dolog

játszottam 2-t és rohadék uncsi volt biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234561046Next
Add Reply New Topic New Poll