Quote (Oberon_os @ Thu, Oct 2 2008, 12:40am)
Figy 2 pul az 2 pul... Kemény világban élünk... Annyiért én a pokol angyalaihoz elgurulnék a tolószékemmel, és felgyújtanám a kibaszott motorjukat, tudják kit lopnak meg ennyivel ember. Aki meg szánalmasnak nevez, mert olyan hülye vagyok hogy bneten meglopnak valami olcsó trükkel, és ezt még a hun-1-en el is kürtölöm, nos azt lekötözöm a pincében, letépkedem a körmeit, és beköpetem legyekkel, hogy lássa amint a férgek megeszik a saját kezét. Szóval ne szarozz ember, mert ez denevérország, itt minden megtörténhet!
Mr. 3,751.58 FG megszólalt

2 pul igenis sokat számít jóvan ?!