Quote (AlgoPyrin @ Tue, 26 Aug 2008, 21:57)
meg a cry er csicska kutya Vrt ofc
ez az tán tény leg na gy cri vlot
Quote (ExTazzZy @ Tue, 26 Aug 2008, 21:57)
te is szep ember vagy, nyugizzal.
rl rulor bacsi.
fúúú, de oltogat a srác :'DDD
atyámuram, tényleg ez kellett estére ^^^^
This post was edited by David_ibolykane on Aug 26 2008 01:58pm