d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postoljam V Ne ? Repost #2 > Mivel 1 Hanguan Igenel Szavaztattok ,
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2008 05:01am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 10:59am)
öcsem , ez igen mert szertinted mindenki tökeletes?



nem vagyok az öcséd én úgy gondolom


mad.gif
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
May 30 2008 05:02am
Quote (Spamm3R @ Fri, May 30 2008, 11:00am)
minek postoltad? szereted, ha röhögnek rajtad az emberek vagy wtf? headscratch.gif


csak felvallalja az arcat nem ugy mint a noname randomok rolleyes.gif
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 05:03am
Quote (Resonated_Evil @ Fri, May 30 2008, 11:02am)
csak felvallalja az arcat nem ugy mint a noname randomok rolleyes.gif


wub.gif
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 30 2008 05:03am
Quote (Army_HuN @ Fri, 30 May 2008, 12:59)
profiled


nem ÁRULKODHATOK az én képemmel??? biggrin.gif kurva nagy fogalomzavarban vagy rofl.gif

Quote (Resonated_Evil @ Fri, 30 May 2008, 13:02)
csak felvallalja az arcat nem ugy mint a noname randomok rolleyes.gif


elég sok emberről láttunk már képet, sokan tartanak a profiljukban is.

This post was edited by zsansaccount on May 30 2008 05:03am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2008 05:04am
Quote (Resonated_Evil @ Fri, May 30 2008, 11:02am)
csak felvallalja az arcat nem ugy mint a noname randomok rolleyes.gif


szerintem itt a többségünkről már láttot mindenki képet de np unsure.gif

btw attól hogy felvállalja az arcát még lehet random a kettő nem zárja ki egymást
Member
Posts: 7,140
Joined: Mar 25 2006
Gold: 291.70
May 30 2008 05:04am
:DDDDDDDDD
Member
Posts: 6,178
Joined: Dec 21 2006
Gold: 22.50
May 30 2008 05:05am
Csupa kosz az inged + tanulj meg nyakkendőt kötni drága fiam. ^^ ám nekem nem tetszel sad.gif

This post was edited by Norless on May 30 2008 05:05am
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
May 30 2008 05:05am
Quote (Inakwo @ Fri, May 30 2008, 11:04am)
szerintem itt a többségünkről már láttot mindenki képet de np unsure.gif

btw attól hogy felvállalja az arcát még lehet random a kettő nem zárja ki egymást


en most kifejezetten spamm3r kollegara utaltam, de az is lehet h multi, NOKARE
ezzel most nem armyt vedem de mar kibaszottul unalmas h megy mindenhol a flame

This post was edited by Resonated_Evil on May 30 2008 05:06am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2008 05:07am
Quote (Resonated_Evil @ Fri, May 30 2008, 11:05am)
en most kifejezetten spamm3r kollegara utaltam, de az is lehet h multi, NOKARE
ezzel most nem armit vedem de mar kibaszottul unalmas h megy mindenhol a flame


hát a flamehez még nem szoktál hozzá? ohmy.gif

az mindig volt és mindig is lesz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 30 2008 05:07am
Én sem értem mit "XD"-ztek happy.gif

Amig ti nem pózoltok egy újság cimlapján pl. rofl.gif (Már nem jutott eszembe)

Ha nagyon kötöszködni (/e icon_pointl.gif nem tudom hogy irják ohmy.gif) kell, a hajaddal csinálhatnál valamit ^^


This post was edited by Anarkin on May 30 2008 05:07am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll