d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1234564976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,696.08
Trader: Trusted
Feb 5 2008 04:39pm
Quote (T4L_K1 @ Tue, 5 Feb 2008, 23:30)
+1
mad.gif


sad.gif

De így is grat. smile.gif A kövi tuti passed lesz. wink.gif
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Feb 5 2008 04:40pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Tue, Feb 5 2008, 11:39pm)
sad.gif

De így is grat. smile.gif A kövi tuti passed lesz. wink.gif


remelem , mert mar csak swordokat veszek ^^
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Feb 6 2008 12:31am
Quote (cor-angar @ Tue, 5 Feb 2008, 22:05)
Quote (Szerintem @ Tue, Feb 5 2008, 10:00pm)
A r0h@dt marketplace nem fogadja el a gold pw-met, pedig biztos hogy jól írtam; mondjatok valamit...
Régen is volt már ilyen. Esetleg vannak olyan karakterek amit ez a vacak nem fogad el?

bizti hogy az a baj ?
mert néha az árat nem fogadja el.
megváltoztatod -+ pár (tized)fg vel és máris engedi felrakni a cuccost.


OLD ERROR: Gold password incorrect. Failed attempt logged.
Állandóan ezt írja ki. A pw biztos hogy jó, már ctrl+C ctrl+V-vel is beírtam, hogy biztosan jó legyen, de még mindig nincs változás. Miért javítana a helyzeten ha más árat adnék meg? unsure.gif Próbálkoztam 1, 2, 5, 10fg-s beállításokkal de sehogy sem jó.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 6 2008 02:07am
Quote (cor-angar @ Tue, Feb 5 2008, 10:28pm)
Egy kérdés: lassan elérem azt a kellően magas szintet amit szerettem volna (mq nincs a tervben egyenlőre) és szeretnék megállni MF elni egy kicsit

szóval hanyas lvl nél?

lvl 55 - mert onnantól kezdve tudom használi a legerősebb fegyvert és ha tovább megyek már csak a szörnyek lessznek erősebbek én viszont nemigazán

lvl 65 - mert 65+ től kezdve minden eshet, (pl 260% EE nél magasabb cucc már csak 65+ on eshet )

lvl 70-71 - mert az a max lvl (nemigazán tudok érvelni mellette, de a ti véleményeitekre kiváncsi vagyok)


Szóval melyik a 3 közül? vagy ha vmi más ötleted van írd le


Én minél magasabbra másznék, mert jobb cuccok eshetnek. Igaz hogy a kuti szörnyet nem fogod tudni leölni, de én inkább haladnék. Úgyis mák kérdése hogy mik fognak esni ...


Quote (T4L_K1 @ Tue, Feb 5 2008, 11:30pm)
+1
mad.gif


azért gz smile.gif
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Feb 6 2008 05:08am
skacok:

[Mystical darkwood club] Damage: 53 to 239, +1 to 1 Magic per Combat Round, +20 Vitality, +57% Enhanced Effect 120 fg?

Mythical Diamond Axe
Lvl 40 requirement
117-140 damage
1% block
1-7 magic per combat round
+7 experienced gained
+31 dexterity
+47 ee

Iso 120fg bins this sexxay sword.

melyik jobb melyik éri meg? fighter vagyok
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 6 2008 06:57am
rohadt disconnect :' (
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Feb 6 2008 07:21am
Quote (beni @ Wed, Feb 6 2008, 01:57pm)
rohadt disconnect :' (


NEMÁÁÁÁÁÁÁ ti Atival mindig kifogjátok ezeket. sad.gif((((
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 6 2008 07:34am
Quote (Gyuladze @ Wed, Feb 6 2008, 02:21pm)
NEMÁÁÁÁÁÁÁ ti Atival mindig kifogjátok ezeket. sad.gif((((


Beléptem, gondoltam leölök valakit erre summon monster után egyből disconnect biggrin.gif A megnyitott másik ablakban sem tudtam visszalépni.
Meghalt egy level 64 mage is :\ meg csomóan mások....

Offeroltam egy pár dolgot, és a current bidek alapján legalább 100 fg odaveszett tongue.gif dehát ez van

Kezdtem egy új karit, de azt hiszem egy időre abba kéne hagyni a hc ls-t. Olyanok is meghalnak akik a market placen keresgéltek ...
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Feb 6 2008 07:52am
Quote (beni @ Wed, Feb 6 2008, 02:34pm)
Beléptem, gondoltam leölök valakit erre summon monster után egyből disconnect biggrin.gif A megnyitott másik ablakban sem tudtam visszalépni.
Meghalt egy level 64 mage is :\ meg csomóan mások....

Offeroltam egy pár dolgot, és a current bidek alapján legalább 100 fg odaveszett tongue.gif dehát ez van

Kezdtem egy új karit, de azt hiszem egy időre abba kéne hagyni a hc ls-t. Olyanok is meghalnak akik a market placen keresgéltek ...


LoL ebben az a durva, hogy én épp akkor szakadtam meg, miikor well monstának már csak egy ütés lettem volna és Run Away-t nyomkodtam mindhiába, és én még élek, wtf.
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Feb 6 2008 08:26am
ehh rip beni sad.gif

kene vmi prevent monster heal ebbe a szarba mer ellenem hacsak nem utok nonstop criticet akkor siman visszahealilek magukat biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234564976Next
Closed New Topic New Poll