d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1299729982999300030013048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 05:59pm
álmosvagyok.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 06:00pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 01:59)
álmosvagyok.


Ugyan már, csupán 19 post választ el hőn áhított célunktól! Egyébként én is az vagyok, ráadásul 3 nap múlva érettségizem...

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 19 2010 06:01pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 06:02pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 20 2010 12:00am)
Ugyan már, csupán 19 post választ el hőn áhított célunktól! Egyébként én is az vagyok, ráadásul 3 nap múlva érettségizem...


oké, elszívom a cigimet és újult erővel lespammolok mindenkit.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 06:03pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 01:57)
Nem, csak kultúráltan beszélgetünk! :coolface:

A hírhedt pornográf írót, Sade márkit (Geoffrey Rush) a francia forradalom elején elmegyógyintézetbe zárják. A bolondok között jól érzi magát, ám új felügyelő érkezik. Coulmier abbé (Joaquin Phoenix) megpróbálja jó útra téríteni az élénk fantáziájú nemest, akinek hűséges rajongója, Madeleine (Kate Winslet) sorra kicsempészi Sade további lázító írásait. Az erkölcstelen művek híre eljut a császárig, aki a keménységéről híres Royer-Collard doktorra (Michael Caine) bízza a márki elhallgattatását. Az intézet falai között hamarosan elszabadul a pokol, Sade ugyanis minden büntetést kinevet, minden tiltásra fittyet hány. A két férfi összecsapása elkerülhetetlen.

Basszus ezt miért nem néztem. :(


ezaz-e
nagyon kész.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 06:03pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 02:02)
oké, elszívom a cigimet és újult erővel lespammolok mindenkit.


Ez a beszéd! Egyébként hogyhogy Angliában élsz?

Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 02:03)
ezaz-e
nagyon kész.


Történet nagyon tetszik, színészek is jók, jó film lehetett! :thumbsup:

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 19 2010 06:04pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 06:07pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 02:03)
Ez a beszéd! Egyébként hogyhogy Angliában élsz?



Történet nagyon tetszik, színészek is jók, jó film lehetett! :thumbsup:


jól is volt megcsinálva csak a történet 1-2 részét az én gyomrom nemképes bevenni 8D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 06:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 02:07)
jól is volt megcsinálva csak a történet 1-2 részét az én gyomrom nemképes bevenni 8D


Engem mostanában nem nagyon tudnak megviselni az ilyesmik, de pár japán beteg film tuti betenne nekem is.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 06:09pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 02:07)
Engem mostanában nem nagyon tudnak megviselni az ilyesmik, de pár japán beteg film tuti betenne nekem is.


mondjuk ez már szar, h ezt a szerencsétlent lecsukták kínozták etc, ezek a japánok meg még pénzt is kapnak érte :wacko:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 06:10pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 20 2010 12:03am)
Ez a beszéd! Egyébként hogyhogy Angliában élsz?



Történet nagyon tetszik, színészek is jók, jó film lehetett! :thumbsup:


a pénz, a suli, a foci...
csak ezek miatt..
ja meg otthon anyának van kb millios apeh tartozása..
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 06:10pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 02:09)
mondjuk ez már szar, h ezt a szerencsétlent lecsukták kínozták etc, ezek a japánok meg még pénzt is kapnak érte :wacko:


Más korrt élünk, az tuti.

Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 02:10)
a pénz, a suli, a foci...
csak ezek miatt..
ja meg otthon anyának van kb millios apeh tartozása..


És terveztek még hazajönni?

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 19 2010 06:11pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1299729982999300030013048Next
Closed New Topic New Poll