Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 02:09)
mondjuk ez már szar, h ezt a szerencsétlent lecsukták kínozták etc, ezek a japánok meg még pénzt is kapnak érte

Más korrt élünk, az tuti.
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 02:10)
a pénz, a suli, a foci...
csak ezek miatt..
ja meg otthon anyának van kb millios apeh tartozása..
És terveztek még hazajönni?
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 19 2010 06:11pm