d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1299529962997299829993048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:49pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 01:49)
Egy náci lakozik bennem! Btw jó árja lennél, 180/70, szőke kék szem, nem tudok semmi zsidó ősről, úgyhogy ha hatalomra jutsz rám számíthatsz!


:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:50pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 01:49)
:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Megjött Rezs is, köszöntsük méltóan!

SZEVASZ REZS!

és erre kimegy a topicból... köszi...

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 19 2010 05:50pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:50pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 01:50)
Megjött Rezs is, köszöntsük méltóan!

SZEVASZ REZS!


el is ment :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 05:50pm
én igazából azért szívom mert a volt csapattársaim is szívták.. :(
de szerintem bármikor lebírom rakni. :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:51pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 01:50)
én igazából azért szívom mert a volt csapattársaim is szívták.. :(
de szerintem bármikor lebírom rakni. :)


peer pressure, MI

btw minden függő ezt mondja, első lépés a beismerés!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:51pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 01:50)
én igazából azért szívom mert a volt csapattársaim is szívták.. :(
de szerintem bármikor lebírom rakni. :)


mien csapattársaid? lól
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:52pm
francomé nemtalál már bg-t kell a becsület:c
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:52pm
Johnny English megy Viasat3-on, vicces film, bár már láttam párszor.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:52pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 01:52)
Johnny English megy Viasat3-on, vicces film, bár már láttam párszor.


az rtlen meg valami kibaszottul beteg középkori film megy.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:53pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 01:52)
az rtlen meg valami kibaszottul beteg középkori film megy.


Mindjárt átkapcsolom! Meg volt Conan 2 is, meg Halálos fegyver 2/3, csak meccs volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1299529962997299829993048Next
Closed New Topic New Poll