Quote (josheide @ 20 Jun 2010 01:42)
Sok szerencsét hozzá, én mentem aludni!
Inkább kitartás kell hozzá, de köszi!
Egyébként ne cigarettázz, kedver überpor, mivel igencsak káros és addiktív, sok ismerősöm a rabja lett, és nem tudnak leszokni.

Sad story bro!