d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1299429952996299729983048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:44pm
Quote (josheide @ 20 Jun 2010 01:42)
Sok szerencsét hozzá, én mentem aludni!


Inkább kitartás kell hozzá, de köszi!

Egyébként ne cigarettázz, kedver überpor, mivel igencsak káros és addiktív, sok ismerősöm a rabja lett, és nem tudnak leszokni. :( Sad story bro!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:46pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 01:44)
Inkább kitartás kell hozzá, de köszi!

Egyébként ne cigarettázz, kedver überpor, mivel igencsak káros és addiktív, sok ismerősöm a rabja lett, és nem tudnak leszokni. :( Sad story bro!


hátez sad.gif
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:46pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 01:46)
hátez sad.gif


Bizony az, te hogy állsz a cigivel?

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 19 2010 05:46pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:46pm
btw igazán bedobhatna már bg-re ez a fos... 8 perce várok:c
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 01:46)
btw igazán bedobhatna már bg-re ez a fos... 8 perce várok:c


Inkább gyere spammolni!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 01:46)
Bizony az, te hogy állsz a cigivel?


nem dohányzom.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 01:47)
Inkább gyere spammolni!


de kell a becsület
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:48pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 01:47)
nem dohányzom.


Helyes! Ellenben a zsidókat rá kéne valahogy szoktatni! :coolface:

Csak cseszegetlek, de azért :wub: van!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:48pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 01:48)
Helyes! Ellenben a zsidókat rá kéne valahogy szoktatni! :coolface:

Csak cseszegetlek, de azért :wub: van!


de azért egész használható ötleteid vannak! :wub:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:49pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 01:48)
de azért egész használható ötleteid vannak! :wub:


Egy náci lakozik bennem! Btw jó árja lennék, 180/70, szőke, kék szem, nem tudok semmi zsidó ősről, úgyhogy ha hatalomra jutsz rám számíthatsz!

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 19 2010 05:49pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1299429952996299729983048Next
Closed New Topic New Poll