Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 19 2010 11:34pm)
Nekem osztálytársaim ajánlották, bár akkor még nem volt hunsub se, eleinte inkább az itteni trade nyújtotta előnyök kihasználására használtam, azóta viszont otthonommá vált e hely.
ahham, és kik tartoznak a családodba itt a subon?
(megtekertem a cigit)