d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1299329942995299629973048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:36pm
vigyük mán el a 30k-t syl elől
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:36pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 01:36)
vigyük mán el a 30k-t syl elől


Nem rajtam fog múlni! :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 05:36pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 19 2010 11:34pm)
Nekem osztálytársaim ajánlották, bár akkor még nem volt hunsub se, eleinte inkább az itteni trade nyújtotta előnyök kihasználására használtam, azóta viszont otthonommá vált e hely.


ahham, és kik tartoznak a családodba itt a subon?

(megtekertem a cigit)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:37pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 01:36)
ahham, és kik tartoznak a családodba itt a subon?

(megtekertem a cigit)


Sima cigi, vagy vicces? Családommá nem, csak unalmas óráim otthonává vált.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 05:38pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 19 2010 11:37pm)
Sima cigi, vagy vicces? Családommá nem, csak unalmas óráim otthonává vált.


sima, itt jobban megéri olyat venni mint a dobozos. ^^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:39pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 01:38)
sima, itt jobban megéri olyat venni mint a dobozos. ^^


Magyarországon is. :P
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 05:40pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 19 2010 11:39pm)
Magyarországon is. :P


http://www.youtube.com/watch?v=2x2W12A8Qow

a csajok akik ebben a klipben vannak.. föláll a faszom.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:41pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 01:40)
http://www.youtube.com/watch?v=2x2W12A8Qow

a csajok akik ebben a klipben vannak.. föláll a faszom.


http://www.youtube.com/watch?v=dh3bleXWaCk

A zene ami ebben a klipben van... Sírhatnékom támad.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 19 2010 05:42pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 01:36)
vigyük mán el a 30k-t syl elől


Sok szerencsét hozzá, én mentem aludni!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 05:42pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 19 2010 11:41pm)
http://www.youtube.com/watch?v=dh3bleXWaCk

A zene ami ebben a klipben van... Sírhatnékom támad.


levan halkítva a zene, de a csajokra fapfapfap
Go Back To Magyar Topic List
Prev1299329942995299629973048Next
Closed New Topic New Poll