d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1299229932994299529963048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:27pm
Quote (josheide @ 20 Jun 2010 01:26)
De azért multik ellen nem tesz sokat...


Azt mondjuk én se szeretem benne, de ez talán inkább njagon múlik, ha nem akkor meg nem értem miért nem banol pár obvious multit.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:28pm
na hajrá
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:28pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 01:28)
na hajrá


Jössz te is?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 05:29pm
Quote (uberpro123 @ Jun 19 2010 11:27pm)
texxas vagy dallas...
egyre megy..


ezt muszáj bumpolnom
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:29pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 01:29)
ezt muszáj bumpolnom


Vouch!

Egyébként hogy ityeg, kedves uberpro123?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 05:30pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 19 2010 11:29pm)
Vouch!

Egyébként hogy ityeg, kedves uberpro123?


most éppen fityeg, de tekerek egy cigit.
és neked hogy ityeg, kedves ruzaB_sI_ccA_yM?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 05:31pm
gecire vesztésre áll az alli
horda powa
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:31pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 01:30)
most éppen fityeg, de tekerek egy cigit.
és neked hogy ityeg, kedves ruzaB_sI_ccA_yM?


Hm, kéne valami jobb téma, ez így elég átlátszó.

Hogy ismerkedtél meg eme nagyszerű oldallal?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 05:32pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 19 2010 11:31pm)
Hm, kéne valami jobb téma, ez így elég átlátszó.

Hogy ismerkedtél meg eme nagyszerű oldallal?


barátom ajánlotta, hogy ez egy pompás hely, itt igaz barátokra lelsz lásd algo. :)
és te?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:34pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 01:32)
barátom ajánlotta, hogy ez egy pompás hely, itt igaz barátokra lelsz lásd algo. :)
és te?


Nekem osztálytársaim ajánlották, bár akkor még nem volt hunsub se, eleinte inkább az itteni trade nyújtotta előnyök kihasználására használtam, azóta viszont otthonommá vált e hely.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1299229932994299529963048Next
Closed New Topic New Poll