Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 19 2010 11:24pm)
Úgy biza!
Egyébként nekem tényleg soha semmi bajom nem volt Lajoval, már TT kora előtt ismertem, lubolom! Csak keveset van itt mióta ilyen főmufti lett, bár ez érthető.
am semmi flame de te egyre melegebb vagy.