d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1299029912992299329943048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 19 2010 04:37pm
kezdek aggódni sylért...

-1 üzenete (0:36):
afk
-1 üzenete (0:36):
megyek
-1 üzenete (0:36):
aludni
-1 üzenete (0:36):
bb
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 04:38pm
Quote (lacketto @ 20 Jun 2010 00:37)
kezdek aggódni sylért...

-1 üzenete (0:36):
afk
-1 üzenete (0:36):
megyek
-1 üzenete (0:36):
aludni
-1 üzenete (0:36):
bb


és?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 19 2010 04:38pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 00:38)
és?


dotázni ki fog?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 19 2010 04:39pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 19 2010 11:38pm)
és?


már napok óta ilyen korán megy aludni, mellesleg ma afkolt egész délelőtt és kora délután "vásárolni mentem" kifogással :wacko:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 04:40pm
Quote (lacketto @ Jun 19 2010 10:39pm)
már napok óta ilyen korán megy aludni, mellesleg ma afkolt egész délelőtt és kora délután "vásárolni mentem" kifogással :wacko:


amúgy semmi flame de te egyre melegebb vagy.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 19 2010 04:44pm
Quote (lacketto @ Jun 19 2010 11:39pm)
már napok óta ilyen korán megy aludni, mellesleg ma afkolt egész délelőtt és kora délután "vásárolni mentem" kifogással :wacko:


lehet a barátnőjével van sokat



































:ddDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDASd:ad:as:das.DASDJASNDASD:dDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:dDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
::::::dddddddddDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 04:56pm
Quote (lacketto @ 20 Jun 2010 00:39)
már napok óta ilyen korán megy aludni, mellesleg ma afkolt egész délelőtt és kora délután "vásárolni mentem" kifogással :wacko:


szánalom

én ma sokáig leszek, ha valaki spammolni akar jspn, rám számíthat!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 19 2010 05:00pm
Nincs meg valakinek véletlen az eredeti KRISO TE ÁLAT-os topic?
sajagernek biztos megvan,de nincs kedvem felmenni MSN-re

This post was edited by Ghostmasterq on Jun 19 2010 05:02pm
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 19 2010 05:18pm
na én beadom az unalmast

Jó nyolcat mindenkinek!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 05:19pm
Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 01:18)
na én beadom az unalmast

Jó nyolcat mindenkinek!

Jóéjt!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1299029912992299329943048Next
Closed New Topic New Poll