d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12982993003013024765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 6 2015 04:18am
Quote (BOSCH_CEO @ Aug 6 2015 10:14am)
mi az amúgy ami klasszikusan osztrák kaja?


wienerschnitzel kappa
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 6 2015 04:18am
Quote (BOSCH_CEO @ Aug 6 2015 11:14am)
mi az amúgy ami klasszikusan osztrák kaja?


az igazat megvallva sosem foglalkoztam vele, én csak csirkét meg halat eszek általában a többit meg lefosom
de elvileg az amit unokabátyám evett ott a képen az pont valami olyasmi volt amit jól csinálnak az osztrákok, bár ránézésre olyan mintha visszaöklendezte volna a pincér a nemrég elfogyasztott kajáját
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Aug 6 2015 04:20am
Quote (Senee @ Aug 6 2015 12:18pm)
wienerschnitzel kappa


ha szépen megkérlek, hogy ne használj twtich emoteokat, akkor abbahagyod?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 6 2015 04:21am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 6 2015 04:22am
Quote (Atranaxia @ Aug 6 2015 11:15am)
legnagyobb bullshit amit valaha hallottam


mert végigjártad az összes éttermet és mindenhol szar kaját ettél vagy mi?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 6 2015 04:24am
Quote (BOSCH_CEO @ Aug 6 2015 10:20am)
ha szépen megkérlek, hogy ne használj twtich emoteokat, akkor abbahagyod?


the more you hate it the stronger it gets
:XD


az a baj amúgy az itteni emótok között nincs olyan ami jól kifejezi az irónikát

de jó, a kedvedre teszek és nem fogok írni :o)
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Aug 6 2015 04:29am
Quote (Senee @ Aug 6 2015 12:24pm)
the more you hate it the stronger it gets
:XD


az a baj amúgy az itteni emótok között nincs olyan ami jól kifejezi az irónikát

de jó, a kedvedre teszek és nem fogok írni :o)


ha oda kell írni valami mögé, hogy az emberek értsék, hogy irónia, akkor az emberekben van baj, mert fogyatékosok, és a világ megérett a pusztulásra

de egyébként teljesen megfelelő volt eddig a :XD vagy a B)

This post was edited by BOSCH_CEO on Aug 6 2015 04:30am
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Aug 6 2015 04:31am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 6 2015 10:22am)
mert végigjártad az összes éttermet és mindenhol szar kaját ettél vagy mi?


ettem 1-2x már és semmitmondó, íztelen kaják vannak csak

ezt sok ismerősöm alátámasztja, aki kint dolgozik szakácsként, egyszerűen fos az osztrák konyha

ilyen alap rántott cuccok persze mindenhol vannak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 6 2015 04:34am
Quote (BOSCH_CEO @ Aug 6 2015 10:29am)
ha oda kell írni valami mögé, hogy az emberek értsék, hogy irónia, akkor az emberekben van baj, mert fogyatékosok, és a világ megérett a pusztulásra

de egyébként teljesen megfelelő volt eddig a :XD

:XD

mondjuk igazából 444 cikkek alatt meg olyan helyeken érezném inkább szükségét ahol annyira se ismernek mint itt
mert neten ismeretlenek közt nem látod az arcát, nem hallod hogyan mondja és mivel nem ismered ezért nem tudod, hogy most viccel vagy tényleg hülye

This post was edited by Senee on Aug 6 2015 04:35am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 6 2015 04:44am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 6 2015 11:18am)
az igazat megvallva sosem foglalkoztam vele, én csak csirkét meg halat eszek általában a többit meg lefosom
de elvileg az amit unokabátyám evett ott a képen az pont valami olyasmi volt amit jól csinálnak az osztrákok, bár ránézésre olyan mintha visszaöklendezte volna a pincér a nemrég elfogyasztott kajáját


Az a Knödel: tiroli gombóc vagy knédli. :D Elég finom szerintem.

Tipikusan osztrák még a rántott borjúszelet, viszont sajnos egyre több helyen pofátlanul ráaggatják a Wienerschnietzel nevet a sima rántott csirkére is.

Sacher torta, linzer torta, Mozart golyó.

Most hasraütésre ennyi osztrák kaja jutott eszembe.

Quote (Atranaxia @ Aug 6 2015 11:31am)
ettem 1-2x már és semmitmondó, íztelen kaják vannak csak

ezt sok ismerősöm alátámasztja, aki kint dolgozik szakácsként, egyszerűen fos az osztrák konyha

ilyen alap rántott cuccok persze mindenhol vannak


Eddig még nem ettem rosszat osztrák étteremben, lehet hogy csak peches voltál (vagy én szerencsés).
Go Back To Magyar Topic List
Prev12982993003013024765Next
Add Reply New Topic New Poll