Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 6 2015 11:18am)
az igazat megvallva sosem foglalkoztam vele, én csak csirkét meg halat eszek általában a többit meg lefosom
de elvileg az amit unokabátyám evett ott a képen az pont valami olyasmi volt amit jól csinálnak az osztrákok, bár ránézésre olyan mintha visszaöklendezte volna a pincér a nemrég elfogyasztott kajáját
Az a Knödel: tiroli gombóc vagy knédli.

Elég finom szerintem.
Tipikusan osztrák még a rántott borjúszelet, viszont sajnos egyre több helyen pofátlanul ráaggatják a Wienerschnietzel nevet a sima rántott csirkére is.
Sacher torta, linzer torta, Mozart golyó.
Most hasraütésre ennyi osztrák kaja jutott eszembe.
Quote (Atranaxia @ Aug 6 2015 11:31am)
ettem 1-2x már és semmitmondó, íztelen kaják vannak csak
ezt sok ismerősöm alátámasztja, aki kint dolgozik szakácsként, egyszerűen fos az osztrák konyha
ilyen alap rántott cuccok persze mindenhol vannak
Eddig még nem ettem rosszat osztrák étteremben, lehet hogy csak peches voltál (vagy én szerencsés).