Quote (Saenchai @ 8 Jan 2013 22:49)
ha Tony anyja nem murdelt volna meg, akkor tuti befejezem a Sopranos nézését
mondjuk utána meg jött a faszszopó kurva Janice, szóval csöbörből vödörbe
hat igen vele akartak kompenzalni az anyjat

de ha megnezted a sorozatot , utana nezd meg a dokumentum filmet is az is kurvajo SPOILER benne van hogy valojaban nem is Gandolfini akart lenniTony hanem Richi April, meg a doktorno lett volna Carmela, meg Syl egy rokkenekes, meg Pauli valoban volt bortonbe meg maffiozo volt az eletbe is.... SPOILER
This post was edited by kusziyoker on Jan 8 2013 03:54pm