d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1298299300301302382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 25 2012 02:08pm
Quote (Genthor @ 25 Apr 2012 21:28)
Nagyon leült a láng. Itt van egy kis égésgyorsító.

http://www.youtube.com/watch?v=sGcPy5-MoNM


lol, én ezért nem piros lapot adtam volna, hanem eltiltottam volna a focitól 10 évre
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 25 2012 02:58pm
Quote (Smat @ 25 Apr 2012 16:58)
Jó hagyjuk kis kusszancs, kettőnk közül még mindig én focizok angliában, és bátran állíthatom hogy az egyel felettünk lévő bajnokságban tartózkodó csapatok simán felvennék a versenyt a magyar nb 2-3-al, de talán még az első osztállyal is, mert itt ismerik a védekezés fogalmát... Ez is sziklaszilárd védelem volt amit a Chelsea csinált, nem tudom mit vergődsz... Másik meg pont ma játszottunk meccset, és pont ma volt egy hasonló, hátulról nekiszaladtam az egyik ellenfél játékosnak szögletnél mert jöttem volna ki a beadásra, de még az egyensúlyából se billent ki, nem hogy pirosat kapjak érte.. Mert így nem lehet senkit ellökni, kivéve a Barcásokat mert egy csicska buzifocit játszó szar csapat aki mellesleg a csalást sem veti meg, ezt Mourinho is megmondta, csak ő máshogy írta körül. Most mondhatod hogy ki az a Mourinho, meg hogy az is csak egy beképzelt fasz mint CR, de sajnos nem... Nem az volt a szánalmas hogy Cech rátett pár másodpercet minden kirúgásra hanem az hogy a Barca a színészkedéssel nyer, vagyis próbál nyerni. A foci mindig is magában hordozta a testi kontaktust, és magában is fogja ameddig létezni fog ez a játék, és ilyenért sehol nem jár piros... Nem volt szép dolog, ez tény, esetleg egy sárgát, de nem pirosat kell érte adni egy Bl elődöntőn..

Most Barcás létetekre szívjátok a fogatokat hogy márpedig az piros volt.. Meg holnap majd kitalálják hogy pont nem jól világított a reflektor, és nem látta Messi a kaput rendesen a tizinél, és ezt meg kell óvni... Ne röhögtess már... Az angol védekezés soha nem tetszett a Barcának, mert ha kell akkor 90+5 percig vagdossák a labdát a tizenhatosról kifele ha az kell a győzelemhez, mert nem türelmetlenek...


ki nem fossa le hogy hol focizol, ha hülye vagy hozzá (én meg Szegeden kézilabdáztam, de ki nem szarja le) Tehát akkor a Te csapatod egy Magyar megye 1es csapattal egyenlő ok.
Hát nem tudom, akárkit megkérdezek mindenki azt mondja hogy az angol foci a legyengébb és a legszárazabb, még néha-néha a bundeszliga is izgalmasabb az meg nem kis szó.



Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 25 2012 03:10pm
kajak nem merem nézni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 25 2012 03:13pm
Quote (bajcli @ 25 Apr 2012 22:10)
kajak nem merem nézni


én igen

tovább megy a Bayern hidd el
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 25 2012 03:16pm
Quote (Inakwo @ 25 Apr 2012 23:13)
én igen

tovább megy a Bayern hidd el


IDEGÁLAPOTBA VAGYOK MÓNI
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 25 2012 03:22pm
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 03:22pm
EZT MEG ÉN SZURKOLTAM KI BAJCLI HOGY KAPNÁD BE A :ddDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 25 2012 03:23pm
ott a Bayern, megmondtam vagy megmondtam? :D
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Apr 25 2012 03:23pm
óhogy .....


milyen rugasok voltak ezek?

This post was edited by qkatz on Apr 25 2012 03:23pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 25 2012 03:25pm
Quote (qkatz @ 25 Apr 2012 23:23)
óhogy .....


milyen rugasok voltak ezek?


büntetőrúgások

Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 23:22)
EZT MEG ÉN SZURKOLTAM KI BAJCLI HOGY KAPNÁD BE A :ddDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


<3

üvöltöztem egyedül az albérletben, mint valami fogyatékos
Go Back To Magyar Topic List
Prev1298299300301302382Next
Add Reply New Topic New Poll