d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1298299300301302397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 9 2011 07:04pm
A vilag leghülyébb gyereke utazik a vonaton az anyjával. Egyszer csak kimutat az ablakon:
- Mama! Mi az ott?
- Tehén.
- Hol?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 9 2011 07:07pm
Pistike: Apa. Nagyon fázok.
Állj a sarokba kisfiam, ott 90 fok van.

XDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 10 2011 12:03am
Quote (Rezs @ 10 Jun 2011 02:04)
A vilag leghülyébb gyereke utazik a vonaton az anyjával. Egyszer csak kimutat az ablakon:
- Mama! Mi az ott?
- Tehén.
- Hol?


Tudom gáz de ezen kuncogtam. :lol:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2011 12:51am
Quote (ElCapitano @ 10 Jun 2011 07:03)
Tudom gáz de ezen kuncogtam. :lol:


én is :D

ez olyan mint amikor két bolond beszélget:
-Mennyi az idő?
-Hát még a szunyog!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2011 01:23am
Quote (Rezs @ Jun 10 2011 02:04am)
A vilag leghülyébb gyereke utazik a vonaton az anyjával. Egyszer csak kimutat az ablakon:
- Mama! Mi az ott?
- Tehén.
- Hol?


A világ leghülyébb gyereke állatkertbe megy az anyjával. Egyszer csak rámutat az egyik állatra:
-Anya, az ott nyúl?
-Nem kisfiam, az egy zsiráf.
-Höh, jó nagy nyúl

This post was edited by Vismajor on Jun 10 2011 01:24am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2011 01:42am
Az osztályfőnöknő a gyerekekkel beszél a pályaválasztásról, hogy kinek milyen munka felelne meg.
- Gyerekek, mondjátok meg, hogy mi tetszik nektek rajtam, és én megmondom, hogy mik szeretnétek lenni, amikor nagyok lesztek. Például te, Jancsika, mit szeretsz rajtam?
- Nekem a tanítónéni haja tetszik.
- Jól van, Jancsika, te biztosan az én fodrászom leszel. Na és te, Józsika?
- Nekem a tanítónéni fogai tetszenek.
- Jól van, Józsika, te biztosan az én fogorvosom leszel. Na és te, Ödönke?
- Nekem a szemei tetszenek.
- Akkor te lehetsz majd az én szemészem. Na és te, Pistike?
Pistike kissé elpirulva:
- Hú, tanítónéni, azt hiszem én most jöttem rá, hogy tehénfejő leszek.




Bejött az élelmiszerboltba egy szöszi.
- Kérek egy kék Szofit!
Levettem egy egy nekem szimpatikus darabot a sok közül, és a hölgy elé tettem. A dobozon nagy fekete keretben az állt, hogy a dohányzás tüdőrákot okoz. A hölgy felháborodva utasította vissza:
- Nekem ez nem kell, mert ez tüdőrákot okoz!
Padlót fogtam. Hogy valaki ilyen jó helyzetfelismerő legyen! És így lehessen rá hatni! Elhatároztam, hogy olyat mondok ami alapjaiban rengeti meg a világnézetét, majd elboruló aggyal, de faarccal közöltem vele:
- Sajnos mind rákot okoz.
Erre ő szintén faarccal:
- Adjon egy másik dobozzal ugyanebből a márkából!
Először azt hittem viccel, de rájöttem hogy nem. Hát, én adtam neki.
- Erre meg az van írva, hogy a terhesség megszakadásához vezethet.
- Ó, az jó, nem vagyok terhes, és így nincs gond. Tüdőrákot mégse szeretnék kapni!
Azt hittem, felkötöm magam, de erőt vettem magamon, végül is a napom szép volt, mert újfent örömöt okoztam egy vásárlónak. De a történetnek itt nincs vége. A hölgy pár nap múlva visszatért, megint kért egy kék Szofit. Rutinos droidkezelőként mindjárt meg is néztem, mi van a dobozon. Az írás imígyen szólt: "A dohányzás csökkenti a spermiumok számát." Gondoltam, ez biztos jó lesz, és oda is adtam. Nézegette, nézegette, közben egy pár embert kiszolgáltam, majd közölte:
- Ez férfi cigi, ez nekem nem jó! Adjon nőit!

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 10 2011 01:44am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2011 01:46am
Móricka sétál az erdőben...
és
fotel.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2011 01:47am
Quote (harcikacsa17 @ 10 Jun 2011 09:46)
Móricka sétál az erdőben...
és
fotel.


ezek már akkor sem voltak viccesek, amikor először hallottam őket. úgy 15 éve.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2011 01:48am
Móriczka sétál az erdőszélén, egyszer csak leesik.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2011 01:54am
Quote (Vismajor @ 10 Jun 2011 09:48)
Móriczka sétál az erdőszélén, egyszer csak leesik.


Hányás a kombóm közepén...

angolul jobban adja.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1298299300301302397Next
Add Reply New Topic New Poll