☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
297
298
299
300
301
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 909416
Replies: 47644
Track Topic
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#2981
Aug 5 2015 06:20pm
151 User(s) are browsing this Forum (144 Guests and 0 Anonymous Users)
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#2982
Aug 5 2015 06:21pm
Quote (beni @ 6 Aug 2015 02:20)
151 User(s) are browsing this Forum (144 Guests and 0 Anonymous Users)
csomoszor van amugy igy
a zsidok altal iranyitott botok viszik a szemelyes infoinkat a deep webre
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#2983
Aug 5 2015 11:07pm
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#2984
Aug 5 2015 11:41pm
Quote (Senee @ Aug 5 2015 11:59pm)
álat ez a nő :dd
http://www.youtube.com/watch?v=qCfWbsXfDsc
ez a csaj votl az entourageban is, nem?
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#2985
Aug 5 2015 11:50pm
Quote (jarabekg @ Aug 6 2015 05:41am)
ez a csaj votl az entourageban is, nem?
az nemtom mi de wiki szerint igen
otthon lehet megnézem milyen film az
furious 7, meg expendables 3-ba volt még :XD:XD
egyiket se láttam
1 nappal fiatalabb mint én
shiiet
BOSCH_CEO
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold
:
0.00
#2986
Aug 6 2015 01:46am
Quote (Senee @ Aug 6 2015 07:50am)
az nemtom mi de wiki szerint igen
otthon lehet megnézem milyen film az
furious 7, meg expendables 3-ba volt még :XD:XD
egyiket se láttam
1 nappal fiatalabb mint én
shiiet
sorit nézd előtte végig, anélkül nincs értelme
XxPiTyUkAxX
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold
:
6,373.20
#2987
Aug 6 2015 04:12am
elmegyünk egy osztrák étterembe, mert azt hallottuk hogy finoman főznek, ránéztem az étlapra és nem volt csirke bazdmeg, milyen étterem az ahol nincs valami finom csirkehúsos kaja
helyette toltam pulykát, kurvafinom volt
BOSCH_CEO
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold
:
0.00
#2988
Aug 6 2015 04:14am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 6 2015 12:12pm)
elmegyünk egy osztrák étterembe, mert azt hallottuk hogy finoman főznek, ránéztem az étlapra és nem volt csirke bazdmeg, milyen étterem az ahol nincs valami finom csirkehúsos kaja
helyette toltam pulykát, kurvafinom volt
http://3.1m.yt/Mi1blyAaA.png
mi az amúgy ami klasszikusan osztrák kaja?
Atranaxia
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold
:
0.00
#2989
Aug 6 2015 04:15am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 6 2015 10:12am)
elmegyünk egy
osztrák étterem
be, mert azt hallottuk hogy
finoman főznek
, ránéztem az étlapra és nem volt csirke bazdmeg, milyen étterem az ahol nincs valami finom csirkehúsos kaja
helyette toltam pulykát, kurvafinom volt
http://3.1m.yt/Mi1blyAaA.png
legnagyobb bullshit amit valaha hallottam
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#2990
Aug 6 2015 04:16am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 6 2015 10:12am)
elmegyünk egy osztrák étterembe, mert azt hallottuk hogy finoman főznek, ránéztem az étlapra és nem volt csirke bazdmeg, milyen étterem az ahol nincs valami finom csirkehúsos kaja
helyette toltam pulykát, kurvafinom volt
http://3.1m.yt/Mi1blyAaA.png
mmm jol néz ki mi az pulykacomb :xD
én újfent kínait zabálok
sültkrumplis gombás-húsos szószos faszaság
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
297
298
299
300
301
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact