d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1297298299300301532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 22 2016 05:23am
Quote (Karan2_Returned @ Dec 22 2016 10:26am)
Senee kedveert belekezdek. Japanban vagyok lassan 2 hete, az elsö pentek esten elmenten inni egymagamban. Annyi ember volt hogy alig fertem be, meg senkit sem ismertem, ugyhogy gondoltam egy sör utan le is lecelek mashova. Mikor elindultam a kijarat fele leszolitott egy csaj angolul, beszelgettünk, es meghivott 2 sörre. Amikor mondta hogy masször, akkor beindult a fantaziam, de kiderült hogy 26 eves, meg közben mellettünk szenvedett 8 kiehezett kanadai, gondoltam atadom nekik a terepet. Ekkor mar valamivel kevesebb ember volt, ugyhogy körbejartam a bart, beszeltem par percet majdnem az összes csajjal. Volt valami sved csaj, akinek a kanadaiak azt mondtak hogy sved vagyok, elkezdett svedül beszelni, amire csak annyit tudtam valaszolni hogy ar du bög? Kezdtem mar unni, akkor jött oda 2 idösebb ferfi hogy lattak engem es siman elvihettem volna mar az egyik csajt. Mondtam nn szar, de gondoltam csak azert megmutatom hogy milyen fabol faragtak, es nem tavozok üres kezzel.

Atszallok vonaton azt folyt. köv.


ezeknek a storyknak a vége mindig az hogy vagy átbasztak vagy hazamentél úgy hogy végül semmi nem történt

bocsy a spoilerért
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 22 2016 05:29am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 22 2016 12:22pm)
jegyet ne felejts el venni, nehogy valaki megbirsagoljon (esetleg a forumrol)


Jó lenne, ha ma végre melegen sikerülne kiszállítanod a kajámat.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 22 2016 05:31am
Quote (-joey- @ 22 Dec 2016 13:29)
Jó lenne, ha ma végre melegen sikerülne kiszállítanod a kajámat.


lehet nem kéne minden nap kaját rendelni és nem lennél ilyen hájas geci)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 22 2016 05:33am
2 perces reakcióidő, not bad.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 22 2016 05:58am
Quote (-joey- @ 22 Dec 2016 13:29)
Jó lenne, ha ma végre melegen sikerülne kiszállítanod a kajámat.


sry , ebedido van, ilyenkor eleg sok a megrendeles, sajnos neha hidegen er oda a kaja.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 22 2016 06:05am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 22 2016 12:58pm)
sry , ebedido van, ilyenkor eleg sok a megrendeles, sajnos neha hidegen er oda a kaja.


Ezért nem adok én borravalót.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 22 2016 06:15am
Quote (-joey- @ 22 Dec 2016 14:05)
Ezért nem adok én borravalót.


nem telik a kalauz fizuból
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 22 2016 06:24am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 22 2016 01:15pm)
nem telik a kalauz fizuból


Ha már itt tartunk, neked mennyi is a fizud?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 22 2016 06:27am
Quote (-joey- @ 22 Dec 2016 14:24)
Ha már itt tartunk, neked mennyi is a fizud?


másfél millió
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 22 2016 06:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 22 2016 01:27pm)
másfél millió




agy má egy kicsit tesa jan 4 csinálják a koronámat azt cirkoniumbol akarom


nincs egy cigid? buszjegyre kell

This post was edited by Senee on Dec 22 2016 06:29am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1297298299300301532Next
Add Reply New Topic New Poll