d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev12972982993003011141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 8 2013 02:14pm
Quote (Eoghan @ 8 Jan 2013 22:12)
the killing és homeland c. sorozatokat nézni valaki?
ma ajánlották őket. hány részt kell végigszenvedni(már ha szenvedősen indul) hogy jó legyen?


a homelandbol megneztem az elso evadot, de szerintem nagyon gyenge osszessegeben

az elejen jo volt, de aztan csak meh, olyan sablonos az egesz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 8 2013 02:28pm
Quote (RRC @ Jan 8 2013 09:35pm)
az elso reszt lattam meg csak, de azert a dexter szintjere csak nem vinnem le :D

majd meglatjuk, idaig nagyon tetszik

e: sopranosnal termeszetesen soha nem lesz jobb sorozat!


tfw már csak 5 rész van hátra sopranosból
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 8 2013 02:35pm
Quote (Saenchai @ Jan 8 2013 09:28pm)
tfw már csak 5 rész van hátra sopranosból


és tetszik?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 8 2013 02:37pm
Quote (Saenchai @ 8 Jan 2013 21:28)
tfw már csak 5 rész van hátra sopranosból


majd az utolsó perc lesz jó

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 8 2013 02:38pm
Quote (Fej @ Jan 8 2013 10:35pm)
és tetszik?


ja, érdemes volt megnézni

bár egyszer már kifejtettem itt, hogy mennyire frusztrál, hogy sok elindított mellékszálat csak úgy elvágnak, és kb. el is van kb. felejtve a picsába
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 8 2013 02:38pm
Quote (Saenchai @ 8 Jan 2013 21:28)
tfw már csak 5 rész van hátra sopranosból


Oh god that feel
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 8 2013 02:39pm
Quote (Anarkin @ Jan 8 2013 10:37pm)
majd az utolsó perc lesz jó

http://rlv.zcache.com/table_flip_flipping_rage_face_meme_postcard-p239760614746238467envli_400.jpg


SPOJLER!!!!



igazából az utóbbi időben annyira irritál Tony balfaszkodása meg viselkedése, hogy pont nem fog érdekelni, hogy meghal-e, vagy nem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 8 2013 02:41pm
Quote (Saenchai @ 8 Jan 2013 21:39)
SPOJLER!!!!



igazából az utóbbi időben annyira irritál Tony balfaszkodása meg viselkedése, hogy pont nem fog érdekelni, hogy meghal-e, vagy nem


na az még egy érdekes történet, ha nem láttad :P kicsit meglepődtem rajta

amúgy a végére nem eseményre gondoltam, hanem úgy általában a lezárás módjára
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 8 2013 02:44pm
Quote (Anarkin @ Jan 8 2013 10:41pm)
na az még egy érdekes történet, ha nem láttad :P kicsit meglepődtem rajta

amúgy a végére nem eseményre gondoltam, hanem úgy általában a lezárás módjára


ISMÉT BOJLER!!!!


még régen olvastam, hogy ilyen semmilyen lezárása van az egész sorozatnak, elsötétedik a kép, azt viszonlátás (vagy valami ilyesmi), úgyhogy felkészültem lelkileg :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 8 2013 02:47pm
Quote (Saenchai @ 8 Jan 2013 22:44)
ISMÉT BOJLER!!!!


még régen olvastam, hogy ilyen semmilyen lezárása van az egész sorozatnak, elsötétedik a kép, azt viszonlátás (vagy valami ilyesmi), úgyhogy felkészültem lelkileg :D


yup, szoval nincs is igazabol befejezve, te dontod el mi lett a vege
Go Back To Magyar Topic List
Prev12972982993003011141Next
Add Reply New Topic New Poll