d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1297298299300301397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 27 2011 12:13pm
- What's the difference between Americans and yogurt?
- If you leave alone yougurt for 200 years, it'll grow a culture.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 27 2011 12:18pm
a seggedre elvenek?
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
May 27 2011 12:49pm
Quote (Taszilo.^ @ May 27 2011 06:18pm)
a seggedre elvenek?


a seggedre élvenek :DDDDDD fail troll volt a gyerek.. a Z-t elfelejtette, amúgy vicces lett volna.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 27 2011 12:54pm
Quote (Tommy_hun @ May 27 2011 06:49pm)
a seggedre élvenek :DDDDDD fail troll volt a gyerek.. a Z-t elfelejtette, amúgy vicces lett volna.


-> Ez talán zavar téged kedvesem?
Magassarkúscsaj--> neeem dehogy, sőt inkáb tetszik-> Zavarba jöttem, be kell vallanom

megtanulnék olvasni
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Jun 3 2011 03:45am
- Kopp kopp!
- Ki az?
???
- Bump
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2011 09:28pm
Quote (ArcSten @ 3 Jun 2011 10:45)
- Kopp kopp!
- Ki az?
???
- Bump


ez annyira szar hogy 41 óráig reakcióra se méltattak.

Egyébként a ma este nagy szar poénja : lófarkas lány hasonló beállítottságú fiút keres
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2011 04:00am
Quote (Janou @ Jun 5 2011 03:28am)
ez annyira szar hogy 41 óráig reakcióra se méltattak.

Egyébként a ma este nagy szar poénja : lófarkas lány hasonló beállítottságú fiút keres


a4-es papírlapomat azonos típusú audira cserélném
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Jun 8 2011 07:44am
Quote (Janou @ 5 Jun 2011 05:28)
ez annyira szar hogy 41 óráig reakcióra se méltattak.

Egyébként a ma este nagy szar poénja : lófarkas lány hasonló beállítottságú fiút keres


télleg tiszta szar volt, de már kezdtem unatkozni :/
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 9 2011 06:48pm
Bump.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jun 9 2011 06:59pm
- Miért nem temetik az indiánt a fa alá?
- Mert még nem halt meg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1297298299300301397Next
Add Reply New Topic New Poll