d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1296297298299300382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 25 2012 10:04am
Quote (Smat @ 25 Apr 2012 16:58)
Jó hagyjuk kis kusszancs, kettőnk közül még mindig én focizok angliában, és bátran állíthatom hogy az egyel felettünk lévő bajnokságban tartózkodó csapatok simán felvennék a versenyt a magyar nb 2-3-al, de talán még az első osztállyal is, mert itt ismerik a védekezés fogalmát... Ez is sziklaszilárd védelem volt amit a Chelsea csinált, nem tudom mit vergődsz... Másik meg pont ma játszottunk meccset, és pont ma volt egy hasonló, hátulról nekiszaladtam az egyik ellenfél játékosnak szögletnél mert jöttem volna ki a beadásra, de még az egyensúlyából se billent ki, nem hogy pirosat kapjak érte.. Mert így nem lehet senkit ellökni, kivéve a Barcásokat mert egy csicska buzifocit játszó szar csapat aki mellesleg a csalást sem veti meg, ezt Mourinho is megmondta, csak ő máshogy írta körül. Most mondhatod hogy ki az a Mourinho, meg hogy az is csak egy beképzelt fasz mint CR, de sajnos nem... Nem az volt a szánalmas hogy Cech rátett pár másodpercet minden kirúgásra hanem az hogy a Barca a színészkedéssel nyer, vagyis próbál nyerni. A foci mindig is magában hordozta a testi kontaktust, és magában is fogja ameddig létezni fog ez a játék, és ilyenért sehol nem jár piros... Nem volt szép dolog, ez tény, esetleg egy sárgát, de nem pirosat kell érte adni egy Bl elődöntőn..

Most Barcás létetekre szívjátok a fogatokat hogy márpedig az piros volt.. Meg holnap majd kitalálják hogy pont nem jól világított a reflektor, és nem látta Messi a kaput rendesen a tizinél, és ezt meg kell óvni... Ne röhögtess már... Az angol védekezés soha nem tetszett a Barcának, mert ha kell akkor 90+5 percig vagdossák a labdát a tizenhatosról kifele ha az kell a győzelemhez, mert nem türelmetlenek...


könyörgöm ne szomorítsál már el

és amugy is a védekezés magas iskoláját a digók tudják nem a sótlan angolok...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 25 2012 10:04am
Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 16:00)
De terrynek nem neki szaladt, hanem odasétált és belerúgott, mi a faszt nem értesz ezen? Még a skysports riportere is azt mondta, hogy telejsen jogos tizenegyes(és, hogy elnézést kéne kérnie a csapattól, hogy ekkora ökörséget csinált..), bár, a skysports kommentátora biztos nem látott annyi megyekettes angol futball mérkőzést, mint te, hogy ilyen egyöntetűen hülyének titulálhassa a játékvezetőt


Nem tizenegyes volt amit Terry csinált hanem csak szabadrúgás, de fogd már fel, hogy ez sehol nem piros, vagy ha az akkor kiröhögik a bírot meg a partjelzőt, és az ellenfél csapat inkább lesétál a pályáról mert már mindegyik csuklik a röhögéstől... Sánchez meg a tipikus féreg a Barcában, forog még kettőt hármat csak hogy hiteles legyen a színészkedés.. Kb 10x csinálta meg ugyan ezt az egész meccs alatt ha hiszed ha nem..
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 10:07am
Quote (Smat @ Apr 25 2012 05:04pm)
Nem tizenegyes volt amit Terry csinált hanem csak szabadrúgás, de fogd már fel, hogy ez sehol nem piros, vagy ha az akkor kiröhögik a bírot meg a partjelzőt, és az ellenfél csapat inkább lesétál a pályáról mert már mindegyik csuklik a röhögéstől... Sánchez meg a tipikus féreg a Barcában, forog még kettőt hármat csak hogy hiteles legyen a színészkedés.. Kb 10x csinálta meg ugyan ezt az egész meccs alatt ha hiszed ha nem..


Javítottam. De nem fogok veled vitatkozni, akármelyik fórumra, blogra, oldalra mész föl, ahol egy kicsivel is többet értenek a futballhoz, mint egy döglött elefánt, mind azt írják, hogy teljesen jogos a piros. De le is szarom, ha tizenegyen maradnak, akkor is továbbjutnak, szoval kurva mindegy
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 25 2012 10:07am
Quote (Inakwo @ 25 Apr 2012 16:04)
könyörgöm ne szomorítsál már el

és amugy is a védekezés magas iskoláját a digók tudják nem a sótlan angolok...


Jó ez hogy sótlan angolok... Az egyik legerősebb bajnokság európában, talán ha nem a legerősebb.. Itt van a legtöbb testi kontaktus(talán az olasz az ami még egy szinten van ilyen szempontból), vagyis ez is hozzátartozik a védekezéshez.. Meg ne essünk már tévhitbe... A védekezés nem a 16-osnál kezdődik...


Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 16:07)
Javítottam. De nem fogok veled vitatkozni, akármelyik fórumra, blogra, oldalra mész föl, ahol egy kicsivel is többet értenek a futballhoz, mint egy döglött elefánt, mind azt írják, hogy teljesen jogos a piros. De le is szarom, ha tizenegyen maradnak, akkor is továbbjutnak, szoval kurva mindegy

Yep, továbbjutottak, és teljesen jogosan. Nem egy szépségdíjas focival, de jogosan.

This post was edited by Smat on Apr 25 2012 10:08am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 25 2012 10:37am
Quote (bajcli @ Apr 25 2012 12:42pm)
amúgy nálam se volt egybőlpiros, főleg nem egy bl-elődöndő 37. percében
értem én, amit mondasz, de ilyen alapon kb az összes szögletnél ki lehetne osztani vagy 3 piros lapot, semmi különbséget nem láttam eközött meg aközött, ahogy akkor faragják egymást
adjon egy sárgát, vagy mittudomén, de ilyen szarságért így belenyúlni a meccsbe szerintem röhej volt.


ja csak ezt ugye a gólvonal bíra fújta be kb. hátulról meg durvábban nézhetett ki.
szerintem azért jogos a piros, mert ugye labda a közelben nem volt, gyakorlatilag nem volt játék (kirugásra futottak vissza) és játékostársra irányult tisztán

+Terry nagy áltolánosságban sunyi fasz, és nem az első ilyesmije (mindemelett legjobb angol védők egyike)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 25 2012 12:52pm
ez gyors volt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 12:54pm
Quote (Inakwo @ Apr 25 2012 07:52pm)
ez gyors volt


Nem nézem a emccset, jogos volt a tizi?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 25 2012 12:55pm
Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 19:54)
Nem nézem a emccset, jogos volt a tizi?


az volt

de korai gol megbosszulja magát, juj ez mekkora közhely :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 25 2012 01:00pm
hűha :wacko:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 01:02pm
odakapcsolok
marcelot nem tudják szerelni, szerencsés nyomorék hogy úgy pattan a labda
két passz
gól
2-0
kikapcsolom a tvt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1296297298299300382Next
Add Reply New Topic New Poll