d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1296297298299300397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 17 2011 01:40am
Quote (beni @ 17 May 2011 08:37)
Gandalf mondja Samunak és Frodónak: – De jó nektek! A munkátok a hobbitok! ...



8 hobbit az már 1 hobbyte

(először véletlen másik topicba írtam 8DD)
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 17 2011 01:41am
Quote (ElCapitano @ May 17 2011 07:40am)
8 hobbit az már 1 hobbyte

(először véletlen másik topicba írtam 8DD)


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 17 2011 01:43am
Quote (kuzdithom @ 17 May 2011 08:41)
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


de kellett hobbit vicc kombóhoz :c
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
May 18 2011 12:48pm
Az úthenger éppen átmegy egy férfin. Már a derekánál tart, mikor a sofőr leszól a kidülledt szemű férfihoz:
- Mi van, nem láttál még úthengert?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 19 2011 11:16am
Két orosz elmegy Kaliforniába, hogy zenekart alapítson. Miközben beszélgetnek a részletekről, jól bevodkáznak. Megszólal az egyik:
- Ettől a vodkától felforr a gyomrom Vladimir...
Mire a másik:
- Nekem a szám forrt, Iván.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 19 2011 12:22pm
-> Ajjajj
Magassarkúscsaj--> mi az?
-> Semmi, csak annyira gyönyörű vagy hogy megijedtem
Magassarkúscsaj--> :) köszön9m
-> Ez csak természetes :)
-> Garantáltan jó lesz ez a beszélgetés
Magassarkúscsaj--> amúgy fiú vagy?
-> Géza a becsületes nevem, innentől fogva rád bízom, hogy eldöntsd :)
Magassarkúscsaj--> :D
-> Egyik este álmomban megjelent egy angyal és azt mondta ma megtalálom a nagy Ő-t. szerinted igaza volt?
Magassarkúscsaj--> hát... talán ;)
-> De muszáj megkérdeznem: van barátod akivel vetekednem kéne szívedért?
Magassarkúscsaj--> nincs :$ amúgy korod?
-> Reménykedtem ebben a válaszban :) 18 éves vagyok
Magassarkúscsaj--> én 17 :D de 18 leszek :P
-> Ez igazán nagyszerű hír
Magassarkúscsaj--> ;) :D
-> Észveszejtő már az is ahogy a hangulatjeleket írod
-> Lám, csak nem szerelembe estem? :O
Magassarkúscsaj--> hát...lehet xD
Magassarkúscsaj--> olyan szépen fogalmazolritka az ilyen
-> Való igaz, máshogy beszélek mint a többi velem egy korú
-> Ez talán zavar téged kedvesem?
Magassarkúscsaj--> neeem dehogy, sőt inkáb tetszik-> Zavarba jöttem, be kell vallanom
-> Nagyon örülök ha tetszésedte lehettem
Magassarkúscsaj--> :))
-> Édesem (ha hívhatlak így) kérnék tőled valamit
Magassarkúscsaj--> mi az?
-> Kérlek olvasd össze minden eddig írt sorom első betüjét
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 21 2011 07:34am
A jó pálinka olyan mint az anyós halála!
A szemet megkönnyezteti, de belülről qva jól esik!
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 22 2011 09:52am
Quote (Baleee @ 19 May 2011 19:22)
-> Ajjajj
Magassarkúscsaj--> mi az?
-> Semmi, csak annyira gyönyörű vagy hogy megijedtem
Magassarkúscsaj--> :) köszön9m
-> Ez csak természetes :)
-> Garantáltan jó lesz ez a beszélgetés
Magassarkúscsaj--> amúgy fiú vagy?
-> Géza a becsületes nevem, innentől fogva rád bízom, hogy eldöntsd :)
Magassarkúscsaj--> :D
-> Egyik este álmomban megjelent egy angyal és azt mondta ma megtalálom a nagy Ő-t. szerinted igaza volt?
Magassarkúscsaj--> hát... talán ;)
-> De muszáj megkérdeznem: van barátod akivel vetekednem kéne szívedért?
Magassarkúscsaj--> nincs :$ amúgy korod?
-> Reménykedtem ebben a válaszban18 éves vagyok
Magassarkúscsaj--> én 17 :D de 18 leszek :P
-> Ez igazán nagyszerű hír
Magassarkúscsaj--> ;) :D
-> Észveszejtő már az is ahogy a hangulatjeleket írod
-> Lám, csak nem szerelembe estem? :O
Magassarkúscsaj--> hát...lehet xD
Magassarkúscsaj--> olyan szépen fogalmazolritka az ilyen
-> Való igaz, máshogy beszélek mint a többi velem egy korú
-> Ez talán zavar téged kedvesem?
Magassarkúscsaj--> neeem dehogy, sőt inkáb tetszik-> Zavarba jöttem, be kell vallanom
-> Nagyon örülök ha tetszésedte lehettem
Magassarkúscsaj--> :))
-> Édesem (ha hívhatlak így) kérnék tőled valamit
Magassarkúscsaj--> mi az?
-> Kérlek olvasd össze minden eddig írt sorom első betüjét


:lol:


Két barátnő elhatározza, hogy rendeznek egy görbe estét a férjeik nélkül. Az este jól sikerül, pompásan érzik magukat, kicsit iszogatnak is. Ahogy hazafelé botladoznak, hirtelen mindkettejükre rájön a pisilhetnék.
Mivel éppen egy temető mellett vannak, bemennek a sírokhoz, bokrok közé.
Mikor végeznek, azzal a problémával szembesülnek, hogy nincs semmi, amivel megtörölhetnék magukat.
Egyikük lehúzza a bugyiját és megtörölközik vele, majd eldobja a ruhadarabot.
A másiknak jobb ötlete támad, a mellette lévő síron található virágokról leszakít egy nagyobb levelet.
Másnap az egyikük férje szomorúan mondja a haverjának:
- Te, komám, nem tudom hol voltak a lányok, de az én feleségem bugyi nélkül jött haza!
- Az semmi! - mondja a másik. - Te még szerencsés vagy, az enyémnek a seggén egy szalag volt azzal a felirattal, hogy "Sosem felejtünk el, a helyi tűzoltóörs!"
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 22 2011 10:03am
Quote (Baleee @ 19 May 2011 19:22)
-> Ajjajj
Magassarkúscsaj--> mi az?
-> Semmi, csak annyira gyönyörű vagy hogy megijedtem
Magassarkúscsaj--> :) köszön9m
-> Ez csak természetes :)
-> Garantáltan jó lesz ez a beszélgetés
Magassarkúscsaj--> amúgy fiú vagy?
-> Géza a becsületes nevem, innentől fogva rád bízom, hogy eldöntsd :)
Magassarkúscsaj--> :D
-> Egyik este álmomban megjelent egy angyal és azt mondta ma megtalálom a nagy Ő-t. szerinted igaza volt?
Magassarkúscsaj--> hát... talán ;)
-> De muszáj megkérdeznem: van barátod akivel vetekednem kéne szívedért?
Magassarkúscsaj--> nincs :$ amúgy korod?
-> Reménykedtem ebben a válaszban :) 18 éves vagyok
Magassarkúscsaj--> én 17 :D de 18 leszek :P
-> Ez igazán nagyszerű hír
Magassarkúscsaj--> ;) :D
-> Észveszejtő már az is ahogy a hangulatjeleket írod
-> Lám, csak nem szerelembe estem? :O
Magassarkúscsaj--> hát...lehet xD
Magassarkúscsaj--> olyan szépen fogalmazolritka az ilyen
-> Való igaz, máshogy beszélek mint a többi velem egy korú
-> Ez talán zavar téged kedvesem?
Magassarkúscsaj--> neeem dehogy, sőt inkáb tetszik-> Zavarba jöttem, be kell vallanom
-> Nagyon örülök ha tetszésedte lehettem
Magassarkúscsaj--> :))
-> Édesem (ha hívhatlak így) kérnék tőled valamit
Magassarkúscsaj--> mi az?
-> Kérlek olvasd össze minden eddig írt sorom első betüjét


ezen irl felkacgtam :D:D:D:D:D
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 22 2011 10:05am
Quote (Baleee @ 19 May 2011 19:22)
-> Ajjajj
Magassarkúscsaj--> mi az?
-> Semmi, csak annyira gyönyörű vagy hogy megijedtem
Magassarkúscsaj--> :) köszön9m
-> Ez csak természetes :)
-> Garantáltan jó lesz ez a beszélgetés
Magassarkúscsaj--> amúgy fiú vagy?
-> Géza a becsületes nevem, innentől fogva rád bízom, hogy eldöntsd :)
Magassarkúscsaj--> :D
-> Egyik este álmomban megjelent egy angyal és azt mondta ma megtalálom a nagy Ő-t. szerinted igaza volt?
Magassarkúscsaj--> hát... talán ;)
-> De muszáj megkérdeznem: van barátod akivel vetekednem kéne szívedért?
Magassarkúscsaj--> nincs :$ amúgy korod?
-> Reménykedtem ebben a válaszban18 éves vagyok
Magassarkúscsaj--> én 17 :D de 18 leszek :P
-> Ez igazán nagyszerű hír
Magassarkúscsaj--> ;) :D
-> Észveszejtő már az is ahogy a hangulatjeleket írod
-> Lám, csak nem szerelembe estem? :O
Magassarkúscsaj--> hát...lehet xD
Magassarkúscsaj--> olyan szépen fogalmazolritka az ilyen
-> Való igaz, máshogy beszélek mint a többi velem egy korú
-> Ez talán zavar téged kedvesem?
Magassarkúscsaj--> neeem dehogy, sőt inkáb tetszik-> Zavarba jöttem, be kell vallanom
-> Nagyon örülök ha tetszésedte lehettem
Magassarkúscsaj--> :))
-> Édesem (ha hívhatlak így) kérnék tőled valamit
Magassarkúscsaj--> mi az?
-> Kérlek olvasd össze minden eddig írt sorom első betüjét


Lol :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1296297298299300397Next
Add Reply New Topic New Poll