Quote (Baleee @ 19 May 2011 19:22)
-> Ajjajj
Magassarkúscsaj--> mi az?
-> Semmi, csak annyira gyönyörű vagy hogy megijedtem
Magassarkúscsaj-->

köszön9m
-> Ez csak természetes

-> Garantáltan jó lesz ez a beszélgetés
Magassarkúscsaj--> amúgy fiú vagy?
-> Géza a becsületes nevem, innentől fogva rád bízom, hogy eldöntsd

Magassarkúscsaj-->

-> Egyik este álmomban megjelent egy angyal és azt mondta ma megtalálom a nagy Ő-t. szerinted igaza volt?
Magassarkúscsaj--> hát... talán

-> De muszáj megkérdeznem: van barátod akivel vetekednem kéne szívedért?
Magassarkúscsaj--> nincs :$ amúgy korod?
-> Reménykedtem ebben a válaszban18 éves vagyok
Magassarkúscsaj--> én 17

de 18 leszek

-> Ez igazán nagyszerű hír
Magassarkúscsaj-->

-> Észveszejtő már az is ahogy a hangulatjeleket írod
-> Lám, csak nem szerelembe estem?

Magassarkúscsaj--> hát...lehet xD
Magassarkúscsaj--> olyan szépen fogalmazolritka az ilyen
-> Való igaz, máshogy beszélek mint a többi velem egy korú
-> Ez talán zavar téged kedvesem?
Magassarkúscsaj--> neeem dehogy, sőt inkáb tetszik-> Zavarba jöttem, be kell vallanom
-> Nagyon örülök ha tetszésedte lehettem
Magassarkúscsaj--> :))
-> Édesem (ha hívhatlak így) kérnék tőled valamit
Magassarkúscsaj--> mi az?
-> Kérlek olvasd össze minden eddig írt sorom első betüjét
Két barátnő elhatározza, hogy rendeznek egy görbe estét a férjeik nélkül. Az este jól sikerül, pompásan érzik magukat, kicsit iszogatnak is. Ahogy hazafelé botladoznak, hirtelen mindkettejükre rájön a pisilhetnék.
Mivel éppen egy temető mellett vannak, bemennek a sírokhoz, bokrok közé.
Mikor végeznek, azzal a problémával szembesülnek, hogy nincs semmi, amivel megtörölhetnék magukat.
Egyikük lehúzza a bugyiját és megtörölközik vele, majd eldobja a ruhadarabot.
A másiknak jobb ötlete támad, a mellette lévő síron található virágokról leszakít egy nagyobb levelet.
Másnap az egyikük férje szomorúan mondja a haverjának:
- Te, komám, nem tudom hol voltak a lányok, de az én feleségem bugyi nélkül jött haza!
- Az semmi! - mondja a másik. - Te még szerencsés vagy, az enyémnek a seggén egy szalag volt azzal a felirattal, hogy "Sosem felejtünk el, a helyi tűzoltóörs!"