d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1295296297298299532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 22 2016 03:01am
Szóval ha egy nő 30 alatt meg szeretne állapodni, az vagy kurva vagy lusta dolgozni.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 22 2016 03:02am
Quote (-joey- @ Dec 22 2016 10:01am)
Szóval ha egy nő 30 alatt meg szeretne állapodni, az vagy kurva vagy lusta dolgozni.


vagy szemfüles és tudja hogy ketyeg a biológiai óra
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 22 2016 03:04am
Quote (TrollBoss @ Dec 22 2016 09:58am)
implikálod hogy nem erről szól a 30 alatti kapcsolatok legjava


Én egy olyan embert nem ismerek akik ilyen módon lennének együtt, de nem is barátkoznék ilyen alja néppel :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 22 2016 03:05am
mi a faszért akarna megállapodni bárki is

meg MIBE xD

This post was edited by Senee on Dec 22 2016 03:05am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 22 2016 03:06am
Quote (anyd @ Dec 22 2016 10:04am)
Én egy olyan embert nem ismerek akik ilyen módon lennének együtt, de nem is barátkoznék ilyen alja néppel :D


rezs 1 éve van elvileg együtt a csajjal - ha ő lenne az igazi, megemlítené szerinted a félrelépés lehetőségét? :D

This post was edited by TrollBoss on Dec 22 2016 03:06am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 22 2016 03:09am
na legalabb nem csak szerintem kurva minden no
ez megnyugtat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 22 2016 03:15am
mondjuk azért arra figyeljünk, hogy a saját elbaszott dolgainkat ne akarjuk ráhúzni mindenkire
néha én is azon kapom magam ha rossz passzban vagyok, hogy abban is megakarom találni a szart ami amúgy nem is rossz
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 22 2016 03:18am
Quote (TrollBoss @ Dec 22 2016 10:06am)
rezs 1 éve van elvileg együtt a csajjal - ha ő lenne az igazi, megemlítené szerinted a félrelépés lehetőségét? :D


olvasd el a postom amiben reagáltam az övére
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 22 2016 03:20am
Quote (anyd @ Dec 22 2016 10:18am)
olvasd el a postom amiben reagáltam az övére


olvastam, de akkor miért terézanyáskodunk, ha ugyanúgy gondoljuk valami nem stimmel a kapcsolatában?

a kérdés az hogy rezső, vagy a csaj
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 22 2016 03:27am
Quote (TrollBoss @ Dec 22 2016 10:20am)
olvastam, de akkor miért terézanyáskodunk, ha ugyanúgy gondoljuk valami nem stimmel a kapcsolatában?

a kérdés az hogy rezső, vagy a csaj


kérdezzük meg mónikát
Go Back To Magyar Topic List
Prev1295296297298299532Next
Add Reply New Topic New Poll