d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev12952962972982991141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 8 2013 01:29am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 8 2013 03:52am
Quote (ElCapitano @ 8 Jan 2013 09:29)
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/1151_244295275704475_253839112_n.png


szerintem kurvajo meg mindig ez a sorozat. sheldont is eltalaltak amyvel, nemreg neztem meg jo par elmaradt reszt (wolowitz nasa elottiek)
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2013 05:52am
Thewalkindeadet nézem, most nyirom kia 2. évadot nemsokára
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 8 2013 05:54am
Quote (Vismajor @ 8 Jan 2013 13:52)
Thewalkindeadet nézem, most nyirom kia  2. évadot nemsokára


az egy jo szar evad, a 3. sooookkal jobb lesz.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 8 2013 05:55am
bele néztzem tegnap ebbe a The Finder-be a Dr. Csont alkotóitól szerintem jo lesz
meg valami V, mint veszélyes vagy mi cool-on volt este valami sci-fi, nem volt olyan rossz az első rész
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2013 06:26am
Quote (josheide @ Jan 8 2013 12:54pm)
az egy jo szar evad, a 3. sooookkal jobb lesz.


hát ennél nem nehéz jobbat csinálni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 8 2013 06:57am
Quote (ElCapitano @ Jan 8 2013 08:29am)
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/1151_244295275704475_253839112_n.png


teljesen indokolatlanul nevettem, i dont even
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 8 2013 07:00am
Quote (ecneB @ 8 Jan 2013 10:52)
szerintem kurvajo meg mindig ez a sorozat. sheldont is eltalaltak amyvel, nemreg neztem meg jo par elmaradt reszt (wolowitz nasa elottiek)


egyébként én is szeretem, el vagyok vele, ugyan így vagyok a Himym-mel. Nem LOLBARNEYDEGECYREVICESLOLXDX, hanem mert egyszerűen jó a történet, jók a szereplők, bár mondjuk nem kéne már sokáig húzni

This post was edited by Ghostmasterq on Jan 8 2013 07:00am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 8 2013 10:07am
szerintem elkezdem nezni a walking deadet, ez a homeland annyira nekem nem jott be
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 8 2013 01:31pm
geci jol sikerult ez a walking dead, remelem nem ul le kesobb sem, uj favorit :>
Go Back To Magyar Topic List
Prev12952962972982991141Next
Add Reply New Topic New Poll