Quote (ecneB @ 8 Jan 2013 10:52)
szerintem kurvajo meg mindig ez a sorozat. sheldont is eltalaltak amyvel, nemreg neztem meg jo par elmaradt reszt (wolowitz nasa elottiek)
egyébként én is szeretem, el vagyok vele, ugyan így vagyok a Himym-mel. Nem LOLBARNEYDEGECYREVICESLOLXDX, hanem mert egyszerűen jó a történet, jók a szereplők, bár mondjuk nem kéne már sokáig húzni
This post was edited by Ghostmasterq on Jan 8 2013 07:00am