d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1295296297298299382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 25 2012 05:57am
Quote (Inakwo @ 25 Apr 2012 12:17)
miért is nem?


mármint a Bayern mellett nem érdemli meg. :))

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 09:39am
Quote (Inakwo @ Apr 25 2012 07:41am)
owned :D

azért még annyit leirok hogy a Barcának minden adott volt hogy simán döntőt játszon amivel nem tudott élni és ez teljesen vissza tükrözi az elmult 3 meccsüket
btw nem Torres döntötte el a párharcot mivel 2-1el is a Chelsea jutott volna tovább...

én nagyon örülök hogy nem mindig mindent a barca nyer meg. btw a Chelseanek nagyon nehéz dolga lesz a döntőben is se Terry  se Cahill se Meriles érdekes lesz


Tényleg owned volt, torres döntötte el a párharcot, gondolj bele
Hihetetlen indiszponáltak voltak a srácok, xavi nulla, alves nulla, iniesta nulla, tello nulla...Helyzetek kialakításával és labdabitoklással nem lehet meccset/párharcot nyerni, sajnos... Percig sem vitatom a chelsea érdemeit, megérdemelten jutottak a döntőbe, de AZÉRTAKURVAANJYÁT:D ennek a retkes fortunának, hogy rúgunk 5 kapufát a két meccsen meg 4 100%os ziccert basznak el... Chelseanek meg volt vagy 3 helyzete a két meccs alatt, és 3 gól... De nem erre akarom kenni, ez ilyen fogyaték dolog, de mi meg a kiesést érdemeltük meg, magunkat vertük agyon a két meccsen(+el classico)
Sebaj, végre egy év, ahol nem nyerünk "semmit"(csak 3 kupát), talán leszállnak rólunk(barca szurkerekről) a "többi csapat" szurkoló tábora, nem busquets lesz a közellenség hanem pepe, nem a barca lesz az abszolút esélye minden sorozatnak, etc etc. Lehet, hogy csak a remény és az optimizmus szól belőlem, dehátha lesz vmi öröm az ürömben.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 25 2012 09:48am
Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 16:39)
Tényleg owned volt, torres döntötte el a párharcot, gondolj bele
Hihetetlen indiszponáltak voltak a srácok, xavi nulla, alves nulla, iniesta nulla, tello nulla...Helyzetek kialakításával és labdabitoklással nem lehet meccset/párharcot nyerni, sajnos... Percig sem vitatom a chelsea érdemeit, megérdemelten jutottak a döntőbe, de AZÉRTAKURVAANJYÁT:D ennek a retkes fortunának, hogy rúgunk 5 kapufát a két meccsen meg 4 100%os ziccert basznak el... Chelseanek meg volt vagy  3 helyzete a két meccs alatt, és 3 gól... De nem erre akarom kenni, ez ilyen fogyaték dolog, de mi meg a kiesést érdemeltük meg, magunkat vertük agyon a két meccsen(+el classico)
Sebaj, végre egy év, ahol nem nyerünk "semmit"(csak 3 kupát), talán leszállnak rólunk(barca szurkerekről) a "többi csapat" szurkoló tábora, nem busquets lesz a közellenség hanem pepe, nem a barca lesz az abszolút esélye minden sorozatnak, etc etc. Lehet, hogy csak a remény és az optimizmus szól belőlem, dehátha lesz vmi öröm az ürömben.


nem történt semmi eget rengető
a 90-es közepétől a kétezres évek közepéig sem volt a topon a Barca és addig is volt élet és szurkoltak nekik. Nem lehet egy csapat a topon a végtelenségig
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 09:50am
Quote (Inakwo @ Apr 25 2012 04:48pm)
nem történt semmi eget rengető
a 90-es közepétől a kétezres évek közepéig sem volt a topon a Barca és addig is volt élet és szurkoltak nekik. Nem lehet egy csapat a topon a végtelenségig


Ez így van
Meg talán a szurkolótábornak is jót tesz, ha "végre" nyeretlen lesz a csapat (egy darabig :devil:), kiszűrődnek a divatdrukkerek... És félre értés ne essék, nálam nem aza divatdrukker, aki a legnagyobb dicsőség közepette kezd el szurkolni a csapatnak(lelke rajta9, hanem aki ezekután ott is hagyja az elsőe ldobott év után..
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 25 2012 09:54am
Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 16:50)
Ez így van
Meg talán a szurkolótábornak is jót tesz, ha "végre" nyeretlen lesz a csapat (egy darabig :devil:), kiszűrődnek a divatdrukkerek... És félre értés ne essék, nálam nem aza  divatdrukker, aki a legnagyobb dicsőség közepette kezd el szurkolni a csapatnak(lelke rajta9, hanem aki ezekután ott is hagyja az elsőe ldobott év után..


persze, és fogadni mernék hogy sok mostani barca szurkolo elhullana :)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 25 2012 09:54am
Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 17:39)
Tényleg owned volt, torres döntötte el a párharcot, gondolj bele
Hihetetlen indiszponáltak voltak a srácok, xavi nulla, alves nulla, iniesta nulla, tello nulla...Helyzetek kialakításával és labdabitoklással nem lehet meccset/párharcot nyerni, sajnos... Percig sem vitatom a chelsea érdemeit, megérdemelten jutottak a döntőbe, de AZÉRTAKURVAANJYÁT:D ennek a retkes fortunának, hogy rúgunk 5 kapufát a két meccsen meg 4 100%os ziccert basznak el... Chelseanek meg volt vagy  3 helyzete a két meccs alatt, és 3 gól... De nem erre akarom kenni, ez ilyen fogyaték dolog, de mi meg a kiesést érdemeltük meg, magunkat vertük agyon a két meccsen(+el classico)
Sebaj, végre egy év, ahol nem nyerünk "semmit"(csak 3 kupát), talán leszállnak rólunk(barca szurkerekről) a "többi csapat" szurkoló tábora, nem busquets lesz a közellenség hanem pepe, nem a barca lesz az abszolút esélye minden sorozatnak, etc etc. Lehet, hogy csak a remény és az optimizmus szól belőlem, dehátha lesz vmi öröm az ürömben.


én mindkettőt utálom :D

amúgy a végével meg ezzel a posttal kapcsolatban:

Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 17:50)
Ez így van
Meg talán a szurkolótábornak is jót tesz, ha "végre" nyeretlen lesz a csapat (egy darabig :devil:), kiszűrődnek a divatdrukkerek... És félre értés ne essék, nálam nem aza  divatdrukker, aki a legnagyobb dicsőség közepette kezd el szurkolni a csapatnak(lelke rajta9, hanem aki ezekután ott is hagyja az elsőe ldobott év után..


irigylem ezeket a problémákat :D
nekünk is lehetne ilyen a bayernnél.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 09:57am
Quote (bajcli @ Apr 25 2012 04:54pm)
én mindkettőt utálom :D

amúgy a végével meg ezzel a posttal kapcsolatban:



irigylem ezeket a problémákat :D
nekünk is lehetne ilyen a bayernnél.


Jaja, megértem, hogy kicsit nagyképűen hangzik, hogy "jól esik végre veszteni lol", vagy furcsának, de ez is a "siker" vele járója, hogy én pl 1998-99es idény óta szurkolok a barcának, de nincs hét, hogy ne divatdrukkereznének le vmelyik blogon, vagy társaságban. Ráadásul nem elég nekünk a nyomorék real szurkolótábor, hanem ezekután a saját berkeinkben is olyan emberek vannak, akik miatt kb én szégyellem magam. Ez ellentétben akiket ismerek juve, milan, bayern drukkerek mind normálisak meg korrektek. MERT A CSAPATUK NEM NYERT SEMMIT ÉVEK ÓTA TROLOLOLOL
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 25 2012 09:58am
Quote (kusziyoker @ 25 Apr 2012 06:08)
Most vagy oltárian ostoba vagy, vagy az atipikusan fogyatékos focistaagyad van. Tudod vannak olyanok hogy szabályok, az egy dolog hogy mit hol adnak meg, de ha a bíró közelről látja hogy a Chelsea utolsó embere minden ok nélkül odamegy a Barca első emberéhez, akkor minimum egy sárgát, de ha nem volt ott a labda se akkor egy pirosat kiosztanak ez tény ezzel neked nem kellene vitatkozni, ha mégis akkor tényleg hülye vagy. A megjátszás sajnos megszokott a fociba, egyedül Messi az akit nem lehet látni ok nélkül fetrengeni a földön. Másrészt meg nem Drogbának a beceneve a "Medical miracle", aki ha játékba van a labda akkor fetreng a fájdalomtól, mikor kimegy a labda akkor hirtelen még a törött lába is meggyógyul, szerintem ez a vicc meg a gusztustalan a játékba. A védekezésről meg annyit hogy nem tudom te milyen focista vagy, vagy hogy milyen  századosztályú csapatnál játszol, de nálunk a sziklaszilárd védelem nem az hogy az egész csapat egytől egyig a 16oson védekezik (az meg hogy Drogba is visszajött nem meglepő, az egész meccset végigálldogálhatta volna elől a meccset), mert az inkább szánalmas és arra utal hogy sokkal jobb a másik csapat és fosnak hogy gólt kapnak. a kapuson is látszott hogy focik mint az állat, meg vagy 15percet kivett a játékidőből a kirúgásaival, tudom győzelemre álltak azért kellett, de akkor is ez már túl szánalmas volt. Az utolsó gól az csak egyedül Torres érdeme volt, ő nem futott még annyit , friss volt, hihetetlen intelligenciájával felismerte hogy a Barcelona térfelén nincs senki és előreszaladt, egy az egybe a kapust meg megverte.
A végén egyértelműen Bayern győzelem lesz, nagyon jó csapat régen nagy kedvencem volt...



ez inkább az "én focista vagyok majd én megaszondom" stílus.


Jó hagyjuk kis kusszancs, kettőnk közül még mindig én focizok angliában, és bátran állíthatom hogy az egyel felettünk lévő bajnokságban tartózkodó csapatok simán felvennék a versenyt a magyar nb 2-3-al, de talán még az első osztállyal is, mert itt ismerik a védekezés fogalmát... Ez is sziklaszilárd védelem volt amit a Chelsea csinált, nem tudom mit vergődsz... Másik meg pont ma játszottunk meccset, és pont ma volt egy hasonló, hátulról nekiszaladtam az egyik ellenfél játékosnak szögletnél mert jöttem volna ki a beadásra, de még az egyensúlyából se billent ki, nem hogy pirosat kapjak érte.. Mert így nem lehet senkit ellökni, kivéve a Barcásokat mert egy csicska buzifocit játszó szar csapat aki mellesleg a csalást sem veti meg, ezt Mourinho is megmondta, csak ő máshogy írta körül. Most mondhatod hogy ki az a Mourinho, meg hogy az is csak egy beképzelt fasz mint CR, de sajnos nem... Nem az volt a szánalmas hogy Cech rátett pár másodpercet minden kirúgásra hanem az hogy a Barca a színészkedéssel nyer, vagyis próbál nyerni. A foci mindig is magában hordozta a testi kontaktust, és magában is fogja ameddig létezni fog ez a játék, és ilyenért sehol nem jár piros... Nem volt szép dolog, ez tény, esetleg egy sárgát, de nem pirosat kell érte adni egy Bl elődöntőn..

Most Barcás létetekre szívjátok a fogatokat hogy márpedig az piros volt.. Meg holnap majd kitalálják hogy pont nem jól világított a reflektor, és nem látta Messi a kaput rendesen a tizinél, és ezt meg kell óvni... Ne röhögtess már... Az angol védekezés soha nem tetszett a Barcának, mert ha kell akkor 90+5 percig vagdossák a labdát a tizenhatosról kifele ha az kell a győzelemhez, mert nem türelmetlenek...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 10:00am
Quote (Smat @ Apr 25 2012 04:58pm)
Jó hagyjuk kis kusszancs, kettőnk közül még mindig én focizok angliában, és bátran állíthatom hogy az egyel felettünk lévő bajnokságban tartózkodó csapatok simán felvennék a versenyt a magyar nb 2-3-al, de talán még az első osztállyal is, mert itt ismerik a védekezés fogalmát... Ez is sziklaszilárd védelem volt amit a Chelsea csinált, nem tudom mit vergődsz... Másik meg pont ma játszottunk meccset, és pont ma volt egy hasonló, hátulról nekiszaladtam az egyik ellenfél játékosnak szögletnél mert jöttem volna ki a beadásra, de még az egyensúlyából se billent ki, nem hogy pirosat kapjak érte.. Mert így nem lehet senkit ellökni, kivéve a Barcásokat mert egy csicska buzifocit játszó szar csapat aki mellesleg a csalást sem veti meg, ezt Mourinho is megmondta, csak ő máshogy írta körül. Most mondhatod hogy ki az a Mourinho, meg hogy az is csak egy beképzelt fasz mint CR, de sajnos nem... Nem az volt a szánalmas hogy Cech rátett pár másodpercet minden kirúgásra hanem az hogy a Barca a színészkedéssel nyer, vagyis próbál nyerni. A foci mindig is magában hordozta a testi kontaktust, és magában is fogja ameddig létezni fog ez a játék, és ilyenért sehol nem jár piros... Nem volt szép dolog, ez tény, esetleg egy sárgát, de nem pirosat kell érte adni egy Bl elődöntőn..

Most Barcás létetekre szívjátok a fogatokat hogy márpedig az piros volt.. Meg holnap majd kitalálják hogy pont nem jól világított a reflektor, és nem látta Messi a kaput rendesen a tizinél, és ezt meg kell óvni... Ne röhögtess már... Az angol védekezés soha nem tetszett a Barcának, mert ha kell akkor 90+5 percig vagdossák a labdát a tizenhatosról kifele ha az kell a győzelemhez, mert nem türelmetlenek...


De terrynek nem neki szaladt, hanem odasétált és belerúgott, mi a faszt nem értesz ezen? Még a skysports riportere is azt mondta, hogy telejsen jogos piroslap(és, hogy elnézést kéne kérnie a csapattól, hogy ekkora ökörséget csinált..), bár, a skysports kommentátora biztos nem látott annyi megyekettes angol futball mérkőzést, mint te, hogy ilyen egyöntetűen hülyének titulálhassa a játékvezetőt

This post was edited by Vismajor on Apr 25 2012 10:00am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 25 2012 10:01am
Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 16:57)
Jaja, megértem, hogy kicsit nagyképűen hangzik, hogy "jól esik végre veszteni lol", vagy furcsának, de ez is a "siker" vele járója, hogy én pl 1998-99es idény óta szurkolok a barcának, de nincs hét, hogy ne divatdrukkereznének le vmelyik blogon, vagy társaságban. Ráadásul nem elég nekünk a nyomorék real szurkolótábor, hanem ezekután a saját berkeinkben is olyan emberek vannak, akik miatt kb én szégyellem magam. Ez ellentétben akiket ismerek juve, milan, bayern drukkerek mind normálisak meg korrektek. MERT A CSAPATUK NEM NYERT SEMMIT ÉVEK ÓTA TROLOLOLOL


persze ez abbol adodig hogy sok a fiatal szurkolo aki ofc Messi miatt szurkol majd a Barcának. vagy tudok egy konkrét haveromat aki miota a spanyolok nyertek VB-t EB-t nekik szurkol :) előtte meg 2006ban az olaszoknak :D
de van olyan ismerősöm aki Dortmund, Lazio, Barca, Liverpool szurkolo... no komment
Go Back To Magyar Topic List
Prev1295296297298299382Next
Add Reply New Topic New Poll