d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1295296297298299397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 14 2011 11:03am
Quote (harcikacsa17 @ 14 May 2011 17:59)
- Melyik az az állat, amelyik a hátán hordja a faszát?
- A rendőrló!xDxD

Agressziv kismalac betéved egy falusi kovácsműhelybe, épp akkor
készül el az uj patkó, de
még meleg. Mire az agressziv kismalac:
- Megnézhetem ezt a patkót?
- Hát persze.
Az agressziv kismalac fel is veszi, de abban a pillanatban el is dobja
mert forró!
Mire a kovács:
- Mi van meleg volt?
- Nem, baszd meg, én ilyen gyorsan tudok patkót nézni!!!

Szörnyű dolog a fajgyűlölet! Úgy bánnak itt a becsületes indiánokkal meg a zsidókkal, mint valami koszos cigánnyal...

Móricka várakozik a szemészeten. Odaszól neki a doki:
- Abba kellene hagyni a maszturbálást fiam!
- Miért megvakulok tőle?
- Nem. Zavarja a többi beteget.


A nagyon csinos matektanárnő felír egy példát a táblára. Rövid szoknyát hord, és a nagy nyújtózkodásban a bugyija is kilátszik. Megfordul, látja, hogy Móricka nagyon mozgolódik a padban.
- Na, Móricka! Mennyi jött ki?
- Ennyi - mutatja Móricka a tenyerét -, de még jutott a padba is..



Egy egyetemista az ebédlőben le szeretett volna ülni egy üres helyre az egyik tanára mellé, de az így válaszolt:
- Egy hattyú nem lehet barátja egy disznónak.
- Jó, akkor továbbrepülök! - válaszolt a diák.
A tanár ezen vérig sértődött és elhatározta, hogy a vizsgán elbuktatja, így a legnehezebb kérdéseket adta fel neki. A diák azonban a dolgozatában parádés válaszokat adott, ezért a tanár - hátha mégis megbuktathatja az áldozatát - mindent eldöntő kérdést ad:
- Mész az úton és találsz két zsákot, az egyikben arany, a másikban pedig ész van. Melyiket választod?
- Az aranyat.
- Én sajnos a másikat választanám, az értelemmel teli zsákot, mert az fontosabb, mint a pénz.
- Mindenki azt választja, ami neki hiányzik - vágja ki magát a diák.
A tanár majd megőrül és azt írja a dolgozatra: "Szamár". A diák anélkül, hogy belenézne, fogja a dolgozatát és kimegy a teremből. Rövid idő múlva azonban visszatér, visszateszi a dolgozatát és így szól:
- Elnézést, a tanár úr aláírta, de nem írt rá jegyet!


asdasd
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 16 2011 02:45am
Egy infravörös lódobogás kekszet kapál a híd alatt térdig érő szélben tortát hegeszt. Arra repül egy döglött verébnek tűnő villamos. Mi ebben a különös?
Hogy debill gyereknek vak testvére se látja a kerek erdő szélét.. Meg a villamost.... sem.

A világ legrövidebb könyvei:
Michael Jackson :a férfias megjelenés
Vodkatúrtelmelés oroszországban
Jasszer afararat : kendözetlenül
Anettka: hogy lehet egy nő egyszerre szép és okos?
A marsi anikó Fanclub telefonkönyve
Gyurcsány: igazmondásaim
Budapest sportcsarnok Tűzvédelmi Szabályzata
Demszky Gábor: harcom egy tiszta és élhető városért
:mellow:


This post was edited by harcikacsa17 on May 16 2011 02:50am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 16 2011 03:57am
Jasszer afararat
debill
túrtermelés

:mellow:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 16 2011 04:10am
Quote (bajcli @ May 16 2011 10:57am)
Jasszer afararat
debill
túrtermelés

:mellow:


így legalább vicces lett a post

HAHAHHA
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 16 2011 06:09am
Quote (bajcli @ May 16 2011 09:57am)
Jasszer afararat
debill
túrtermelés

:mellow:


Quote (Fej @ May 16 2011 10:10am)
így legalább vicces lett a post

HAHAHHA


ctrl+c,ctrl+v votl.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 16 2011 06:36am
Quote (harcikacsa17 @ 16 May 2011 17:09)
ctrl+c,ctrl+v votl.


Szánalmas hogy el se olvasod.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 16 2011 06:39am
Quote (harcikacsa17 @ 16 May 2011 14:09)
ctrl+c,ctrl+v votl.


ÉNIS AZT MONDANÁM
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 16 2011 06:41am
Quote (bajcli @ May 16 2011 12:39pm)
ÉNIS AZT MONDANÁM


ÉN AZT IS MONDTAM
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2011 08:27pm
-És mi a hobbitok?
-A kis szőrös talpú lények a gyűrűk urából.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 17 2011 01:37am
Quote (jarabekg @ May 17 2011 03:27am)
-És mi a hobbitok?
-A kis szőrös talpú lények a gyűrűk urából.


Gandalf mondja Samunak és Frodónak: – De jó nektek! A munkátok a hobbitok! ...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1295296297298299397Next
Add Reply New Topic New Poll