d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12942952962972984765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 4 2015 10:18pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2015 01:01am
Dexter/10
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 5 2015 02:31am
Quote (Baleee @ 5 Aug 2015 09:01)


azér az a if you cant see well, learn sign language se rossz
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 5 2015 02:54am
Quote (Baleee @ 5 Aug 2015 09:01)


eleg pszichopata feje van mar ilyen kicsinek is
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 5 2015 02:59am
Az előbb lement a biztosíték és a hosszabbító, amibe a ventilátor volt dugva, égett szagot eregetett a levegőbe.
Kicsit megégett a ventilátor villásdugója, szerencsére nem lett komoly baja, ellenben nagyon érdekelt, hogy akkor mégis mi történt.
Azért egy hosszabbítótól nem várja az ember, hogy tönkremenjen, maximum a kábele, de hogy belül a "feje" ^^

Szétszedtem a gyerekzáras hosszabbítót és a következő történt benne.
A kibaszott gyerekzár, amitől egy felnőtt is alig tud bedugni valamit, ugye eltorlaszolja a lyukat. Ha elég erősen nyomod és mozgatod, akkor félremegy és sikerült bedugni.
Ezt ha kihúzod, akkor egy rugó tolja vissza a lyuk elé.

Na most ebben az esetben úgy látszik, hogy a rosszul kivitelezett gyerekzár rész előbb adta meg magát hátrafelé, mint oldalirányban, és nem elcsúszott a helyéről, hanem lehajtódott.
Mivel közben elmozdult a helyéről, ezért a rugó sem támasztotta már úgy, mint kellett volna. Az a dugója rég nem volt használva, és most a ventilátor elég könnyen belement.
Ahogy ment egy darabig felmelegedett és a rugó kipattant belőle és rövidre zárta a konnektort.


Kurvajó lakástüzek forrása lehet, ha baj van az automatával.
Észre sem lehet venni, hogy a bal oldalihoz hasonlóan beszakadt, csak amikor már levágja a biztosítékot, és nem is kell csinálj vele bármit, elég ha csak megy mondjuk a router vagy valami, amikor nem vagy otthon.

Ráadásul ellenőrizni sem lehet, mert a hosszabbító úgy van megcsinálva, hogy nem lehet kettészedni, csak ha eltöröd, ezek a feszegetésem nyomai az oldalán, van belül négy ilyen bepattanós cucc, ha egyszer összerakták, akkor csak törni lehet.

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 5 2015 03:05am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Aug 2015 10:59)
Az előbb lement a biztosíték és a hosszabbító, amibe a ventilátor volt dugva, égett szagot eregetett a levegőbe.
Kicsit megégett a ventilátor villásdugója, szerencsére nem lett komoly baja, ellenben nagyon érdekelt, hogy akkor mégis mi történt.
Azért egy hosszabbítótól nem várja az ember, hogy tönkremenjen, maximum a kábele, de hogy belül a "feje" ^^

Szétszedtem a gyerekzáras hosszabbítót és a következő történt benne.
A kibaszott gyerekzár, amitől egy felnőtt is alig tud bedugni valamit, ugye eltorlaszolja a lyukat. Ha elég erősen nyomod és mozgatod, akkor félremegy és sikerült bedugni.
Ezt ha kihúzod, akkor egy rugó tolja vissza a lyuk elé.

Na most ebben az esetben úgy látszik, hogy a rosszul kivitelezett gyerekzár rész előbb adta meg magát hátrafelé, mint oldalirányban, és nem elcsúszott a helyéről, hanem lehajtódott.
Mivel közben elmozdult a helyéről, ezért a rugó sem támasztotta már úgy, mint kellett volna. Az a dugója rég nem volt használva, és most a ventilátor elég könnyen belement.
Ahogy ment egy darabig felmelegedett és a rugó kipattant belőle és rövidre zárta a konnektort.


Kurvajó lakástüzek forrása lehet, ha baj van az automatával.
Észre sem lehet venni, hogy a bal oldalihoz hasonlóan beszakadt, csak amikor már levágja a biztosítékot, és nem is kell csinálj vele bármit, elég ha csak megy mondjuk a router vagy valami, amikor nem vagy otthon.

Ráadásul ellenőrizni sem lehet, mert a hosszabbító úgy van megcsinálva, hogy nem lehet kettészedni, csak ha eltöröd, ezek a feszegetésem nyomai az oldalán, van belül négy ilyen bepattanós cucc, ha egyszer összerakták, akkor csak törni lehet.

http://i59.tinypic.com/2cxyjcx.jpg


harapásnyomok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2015 03:14am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 5 2015 08:59am)
Az előbb lement a biztosíték és a hosszabbító, amibe a ventilátor volt dugva, égett szagot eregetett a levegőbe.
Kicsit megégett a ventilátor villásdugója, szerencsére nem lett komoly baja, ellenben nagyon érdekelt, hogy akkor mégis mi történt.
Azért egy hosszabbítótól nem várja az ember, hogy tönkremenjen, maximum a kábele, de hogy belül a "feje" ^^

Szétszedtem a gyerekzáras hosszabbítót és a következő történt benne.
A kibaszott gyerekzár, amitől egy felnőtt is alig tud bedugni valamit, ugye eltorlaszolja a lyukat. Ha elég erősen nyomod és mozgatod, akkor félremegy és sikerült bedugni.
Ezt ha kihúzod, akkor egy rugó tolja vissza a lyuk elé.

Na most ebben az esetben úgy látszik, hogy a rosszul kivitelezett gyerekzár rész előbb adta meg magát hátrafelé, mint oldalirányban, és nem elcsúszott a helyéről, hanem lehajtódott.
Mivel közben elmozdult a helyéről, ezért a rugó sem támasztotta már úgy, mint kellett volna. Az a dugója rég nem volt használva, és most a ventilátor elég könnyen belement.
Ahogy ment egy darabig felmelegedett és a rugó kipattant belőle és rövidre zárta a konnektort.


Kurvajó lakástüzek forrása lehet, ha baj van az automatával.
Észre sem lehet venni, hogy a bal oldalihoz hasonlóan beszakadt, csak amikor már levágja a biztosítékot, és nem is kell csinálj vele bármit, elég ha csak megy mondjuk a router vagy valami, amikor nem vagy otthon.

Ráadásul ellenőrizni sem lehet, mert a hosszabbító úgy van megcsinálva, hogy nem lehet kettészedni, csak ha eltöröd, ezek a feszegetésem nyomai az oldalán, van belül négy ilyen bepattanós cucc, ha egyszer összerakták, akkor csak törni lehet.

http://i59.tinypic.com/2cxyjcx.jpg


ebből is az a tanulság, hogy nem szabad gyereket vállalni
csak kigyújtja a lakást
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 5 2015 03:21am
Quote (Senee @ 5 Aug 2015 11:14)
ebből is az a tanulság, hogy nem szabad gyereket vállalni
csak kigyújtja a lakást


a gyerekzára hosszabbító a szar és nem a gyerek. Ha nincs gyereked, akkor is csak ilyet kapsz ma már...


egyébként ritka szar a konstrukciója ennek. ezerszer biztonságosabbra meg lehetett volna tervezni a gyerekzárat rajta, de persze ahhoz több anyag kellett volna.
A két szár közé berak egy rugót, az ilyen sem normális...
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 5 2015 04:11am
egyebkent nekem errol a tldrrol a felrobanik c. norless mu jutott eszembe
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2015 04:23am
Quote (GoreKnight9 @ 5 Aug 2015 12:11)
egyebkent nekem errol a tldrrol a felrobanik c. norless mu jutott eszembe


Csak ez felgyulladik.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12942952962972984765Next
Add Reply New Topic New Poll