d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1294295296297298532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Dec 21 2016 04:23pm
Quote (Vismajor @ Dec 21 2016 11:20pm)
Itt is ez a szitu
tartsunk ki rezsopapa


naja, nem fogok fejest ugrani az ismeretlenbe, csak az a baj meg kéne ismerni :X az meg már patkányság, nem ilyen fajta vagyok
marad majd a bánatosság ha esetleg rosszul sülne el az aktuális, "mérnem léptél inkább másmerre"
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 21 2016 04:52pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 21 2016 11:23pm)
hat ezt olvasva, van ~3honapom vmi gfet talalni, es eskuvot szerverzni
suru lesz 2017 eleje asszem


nekem 1
a legutolso lany után aki redzsektált kb volt vmi ilyen feelem h minek tovább folytatni ezt az egészet

de mi a faszért kéne házasodni meg gyerekeket csinálni meg bármi ilyesmit most srsly
annyi minden van amit kitapasztalhatsz megtanulhatsz vagy elérhetsz és ezek meg csak hátráltatnának az egészben
le kell szarni
amúgy is csak belefásulna az ember mint mindenbe... de mindenből meg ki lehet lépni sokkal easybben házasságból mg gyereknevelésből meg azért nem annyira
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 21 2016 05:05pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 21 2016 11:23pm)
naja, nem fogok fejest ugrani az ismeretlenbe, csak az a baj meg kéne ismerni :X az meg már patkányság, nem ilyen fajta vagyok
marad majd a bánatosság ha esetleg rosszul sülne el az aktuális, "mérnem léptél inkább másmerre"


Elfogod felejteni az ilyen csajt pikkpakk
De én mindig engedtem az ilyen kísértésnek aztán sehova sem jutottam
Úgyh fasz kivan vele, mostaninál rá se nézek más nőre
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 22 2016 12:21am
Quote (Vismajor @ Dec 21 2016 11:05pm)
Elfogod felejteni az ilyen csajt pikkpakk
De én mindig engedtem az ilyen kísértésnek aztán sehova sem jutottam
Úgyh fasz kivan vele, mostaninál rá se nézek más nőre



érdekes, előbb meg azt írtad h tartsunk ki, vagy ezt ugy kell elképzelni gondolom h így jönnek rad a nők mint légy a szarra te meg semmit nem csinálsz ugye ? irl meg itt sosem hazudsz egyébként is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 22 2016 12:23am
Quote (rapiddani @ Dec 22 2016 07:21am)
érdekes, előbb meg azt írtad h tartsunk ki, vagy ezt ugy kell elképzelni gondolom h így jönnek rad a nők mint légy a szarra te meg semmit nem csinálsz ugye ? irl meg itt sosem hazudsz egyébként is


iligykedsz mi
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 22 2016 02:04am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 21 2016 11:23pm)
naja, nem fogok fejest ugrani az ismeretlenbe, csak az a baj meg kéne ismerni :X az meg már patkányság, nem ilyen fajta vagyok
marad majd a bánatosság ha esetleg rosszul sülne el az aktuális, "mérnem léptél inkább másmerre"


most lehet jönni fog a hurrdurr, de szerintem érdemesebb LENNE megpróbálni a csajt, minek akarsz megállapodni 2x évesen?

nem akarlak megbántani, nem ellened szól, meg semmi rossz érzést kelteni benned, de egy nő aki megpróbál megállapodni 30 alatt vagy már
1) fél város megvolt
2) talált végre valakit aki el fogja tartani
3) ami less likely (mert nem úgy ismerlek) talált egy bétát

mivel elgondolkoztál tudat alatt a csajról, mégha próbálod is beismerni, hogy nem csalnád meg a jelenlegi barátnődet, átfutott a gondolat az agyadon, a jó öreg mi lenne ha...
ergo valamiért vagy nem vagy 100%-ig boldog a jelenlegi kapcsolatodban, vagy egy státuszod alattival jársz, amit felismertél, ezért kéne a jobb

Quote (Senee @ Dec 21 2016 11:52pm)
nekem 1
a legutolso lany után aki redzsektált kb volt vmi ilyen feelem h minek tovább folytatni ezt az egészet

de mi a faszért kéne házasodni meg gyerekeket csinálni meg bármi ilyesmit most srsly
annyi minden van amit kitapasztalhatsz megtanulhatsz vagy elérhetsz és ezek meg csak hátráltatnának az egészben
le kell szarni
amúgy is csak belefásulna az ember mint mindenbe... de mindenből meg ki lehet lépni sokkal easybben házasságból mg gyereknevelésből meg azért nem annyira


ebbe amúgy srsly van igazság btw.

This post was edited by TrollBoss on Dec 22 2016 02:14am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 22 2016 02:08am
Quote (TrollBoss @ 22 Dec 2016 10:04)
most lehet jönni fog a hurrdurr, de szerintem érdemesebb LENNE megpróbálni a csajt, minek akarsz megállapodni 2x évesen?


durrhurr
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 22 2016 02:55am
Quote (TrollBoss @ Dec 22 2016 09:04am)
most lehet jönni fog a hurrdurr, de szerintem érdemesebb LENNE megpróbálni a csajt, minek akarsz megállapodni 2x évesen?

nem akarlak megbántani, nem ellened szól, meg semmi rossz érzést kelteni benned, de egy nő aki megpróbál megállapodni 30 alatt vagy már
1) fél város megvolt
2) talált végre valakit aki el fogja tartani
3) ami less likely (mert nem úgy ismerlek) talált egy bétát

mivel elgondolkoztál tudat alatt a csajról, mégha próbálod is beismerni, hogy nem csalnád meg a jelenlegi barátnődet, átfutott a gondolat az agyadon, a jó öreg mi lenne ha...
ergo valamiért vagy nem vagy 100%-ig boldog a jelenlegi kapcsolatodban, vagy egy státuszod alattival jársz, amit felismertél, ezért kéne a jobb



ebbe amúgy srsly van igazság btw.



Az kemény ha ilyen képed van a nőkről, gondolom téged se szeretett anyád :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 22 2016 02:58am
Quote (anyd @ Dec 22 2016 09:55am)
Az kemény ha ilyen képed van a nőkről, gondolom téged se szeretett anyád :D


implikálod hogy nem erről szól a 30 alatti kapcsolatok legjava
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 22 2016 03:00am
Quote (TrollBoss @ 22 Dec 2016 09:04)
most lehet jönni fog a hurrdurr, de szerintem érdemesebb LENNE megpróbálni a csajt, minek akarsz megállapodni 2x évesen?

nem akarlak megbántani, nem ellened szól, meg semmi rossz érzést kelteni benned, de egy nő aki megpróbál megállapodni 30 alatt vagy már
1) fél város megvolt
2) talált végre valakit aki el fogja tartani
3) ami less likely (mert nem úgy ismerlek) talált egy bétát

mivel elgondolkoztál tudat alatt a csajról, mégha próbálod is beismerni, hogy nem csalnád meg a jelenlegi barátnődet, átfutott a gondolat az agyadon, a jó öreg mi lenne ha...
ergo valamiért vagy nem vagy 100%-ig boldog a jelenlegi kapcsolatodban, vagy egy státuszod alattival jársz, amit felismertél, ezért kéne a jobb



ebbe amúgy srsly van igazság btw.



Ezt a faszsagot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1294295296297298532Next
Add Reply New Topic New Poll