d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1294295296297298397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 486
Joined: Apr 11 2011
Gold: 0.00
Apr 25 2011 01:40pm
Ki az abszolút paraszt? Hát aki a számítógépen is disznóvágást játtszik. (már töltöm is a Disznóvágás PRO 2009-et)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 1 2011 10:33am
What's worse than finding a worm in your apple?

The Holocaust.


Q: What is red and smells like blue paint?

A: Red paint.


A dyslexic man walks into a bra.


Your momma's so fat that she should probably be worried about the increased risk of cardiovascular disease.


A man walks into a bar, he is an alcoholic and is ruining his family.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 1 2011 12:51pm
Saddam meghívja Busht a házába és odaad neki egy három gombos távirányítót, aztán így szól:
- Nyomd meg a gombokat!
Megnyomja az egyiket, ráömlik egy korsó víz, megnyomja a másikat, fejére esik a korsó, megnyomja a harmadik gombot, egy bokszkesztyű gyomorszájon üti. Felidegesedik és hazamegy.
Ezután George meghívja Saddamot, ő is ad neki egy három piros gombos távirányítót. Saddam megnyomja az első gombot, nem történik semmi, aztán a többinél sem.
Megszólal Saddam:
- Ezért kellett idejönnöm? Mehetek már haza?
Erre Bush:
- Hova haza?
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
May 7 2011 10:10am
Mórickáék a 10. emeleten laknak.
A liftben megszólal Móricka:
-A ku...
Az apja befogja a száját és azt mondja:
-Móricka, itt ne beszélj ilyeneket, mert meghalják! Majd fent elmondhatod.
Móricka megint megszólal:
-A ku....
Az apja megint befogja a száját és ugyanazt mondja.
Mórickáék felérnek.
-Most már mondhatod!-mondja az apja.
-A kulcsot lenthagytuk!
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 7 2011 10:12am
Quote (EdwardElric @ 7 May 2011 17:10)
Mórickáék a 10. emeleten laknak.
A liftben megszólal Móricka:
-A ku...
Az apja befogja a száját és azt mondja:
-Móricka, itt ne beszélj ilyeneket, mert meghalják! Majd fent elmondhatod.
Móricka megint megszólal:
-A ku....
Az apja megint befogja a száját és ugyanazt mondja.
Mórickáék felérnek.
-Most már mondhatod!-mondja az apja.
-A kulcsot lenthagytuk!


a falat kapartam -.- :)
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 10 2011 12:21pm
Hogyan mondod másképp azt, amikor a volt Szovjetunió független
tagállamainak földrajzi területe alatt találsz egy színezett vizű
állóvizet, melynek partján megeszed az ember egyik belső szervét és ennek
hatására az egyik végtagod hőmérséklete lecsökken?





Van egy kék tó a FÁK alatt, ha belet eszem, lehűti a lábamat.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 10 2011 12:22pm
Kérvényezni kellene Lajot, hogy ezt a topicot sose zárja be
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 11 2011 12:44pm
Saddam Hussein ✓

Osama Bin Laden ✓

Justin Bieber ☐ Tomorrow

Rebecca Black ☐ Friday
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 11 2011 12:45pm
Quote (ace07 @ 10 May 2011 19:21)
Hogyan mondod másképp azt, amikor a volt Szovjetunió független
tagállamainak földrajzi területe alatt találsz egy színezett vizű
állóvizet, melynek partján megeszed az ember egyik belső szervét és ennek
hatására az egyik végtagod hőmérséklete lecsökken?





Van egy kék tó a FÁK alatt, ha belet eszem, lehűti a lábamat.


agy helyett mag ad mellet
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 14 2011 10:59am
- Melyik az az állat, amelyik a hátán hordja a faszát?
- A rendőrló!xDxD

Agressziv kismalac betéved egy falusi kovácsműhelybe, épp akkor
készül el az uj patkó, de
még meleg. Mire az agressziv kismalac:
- Megnézhetem ezt a patkót?
- Hát persze.
Az agressziv kismalac fel is veszi, de abban a pillanatban el is dobja
mert forró!
Mire a kovács:
- Mi van meleg volt?
- Nem, baszd meg, én ilyen gyorsan tudok patkót nézni!!!

Szörnyű dolog a fajgyűlölet! Úgy bánnak itt a becsületes indiánokkal meg a zsidókkal, mint valami koszos cigánnyal...

Móricka várakozik a szemészeten. Odaszól neki a doki:
- Abba kellene hagyni a maszturbálást fiam!
- Miért megvakulok tőle?
- Nem. Zavarja a többi beteget.


A nagyon csinos matektanárnő felír egy példát a táblára. Rövid szoknyát hord, és a nagy nyújtózkodásban a bugyija is kilátszik. Megfordul, látja, hogy Móricka nagyon mozgolódik a padban.
- Na, Móricka! Mennyi jött ki?
- Ennyi - mutatja Móricka a tenyerét -, de még jutott a padba is..



Egy egyetemista az ebédlőben le szeretett volna ülni egy üres helyre az egyik tanára mellé, de az így válaszolt:
- Egy hattyú nem lehet barátja egy disznónak.
- Jó, akkor továbbrepülök! - válaszolt a diák.
A tanár ezen vérig sértődött és elhatározta, hogy a vizsgán elbuktatja, így a legnehezebb kérdéseket adta fel neki. A diák azonban a dolgozatában parádés válaszokat adott, ezért a tanár - hátha mégis megbuktathatja az áldozatát - mindent eldöntő kérdést ad:
- Mész az úton és találsz két zsákot, az egyikben arany, a másikban pedig ész van. Melyiket választod?
- Az aranyat.
- Én sajnos a másikat választanám, az értelemmel teli zsákot, mert az fontosabb, mint a pénz.
- Mindenki azt választja, ami neki hiányzik - vágja ki magát a diák.
A tanár majd megőrül és azt írja a dolgozatra: "Szamár". A diák anélkül, hogy belenézne, fogja a dolgozatát és kimegy a teremből. Rövid idő múlva azonban visszatér, visszateszi a dolgozatát és így szól:
- Elnézést, a tanár úr aláírta, de nem írt rá jegyet!

Go Back To Magyar Topic List
Prev1294295296297298397Next
Add Reply New Topic New Poll