Quote (sylke @ 4 Aug 2015 21:30)
ez milyen gém, nem játszottam az elözö kettövel, de teccik ez a trailer
akcio-rpg, nekem igy statolast meg gearelest tekintve tokre a d2t juttatja eszembe
ugyanugy kell tervezgetni a karaktert, csak sokkal tobb stat van, amik csomo mindent befolyasolnak
a gearnek is a sulyatol elkezdve a move setjen at a sebzeseig csomo tulajdonsaga van
+ rohadt hangulatos, meg eleg nehez (foleg elsore), ugyhogy rohadtjo erzes benne valami nehez teruletet megcsinalni/bosst megolni, tobb sikerelmenyt ad, mint az atlag jatek
kontroller mondjuk erosen ajanlott hozza, azzal fasza a combat