d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12932942952962974765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 4 2015 02:34pm
Quote (sylke @ 4 Aug 2015 22:30)
ez milyen gém, nem játszottam az elözö kettövel, de teccik ez a trailer


én elkezdtem a 2t, de egy lvl1es patkány úgy megalázott hogy letöröltem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 02:36pm
Quote (fahrii @ Aug 4 2015 09:34pm)
én elkezdtem a 2t, de egy lvl1es patkány úgy megalázott hogy letöröltem


biztos female patkány volt
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 4 2015 02:37pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2015 09:36pm)
biztos female patkány volt


viktor megpróbált elsétálni mellette és a female patkány hangosan felnevetett, amire viktor karaktere kiáltott egyet hogy kibaszott nők és meghalt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 02:39pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 4 Aug 2015 22:37)
viktor megpróbált elsétálni mellette és a female patkány hangosan felnevetett, amire viktor karaktere kiáltott egyet hogy kibaszott nők és meghalt


Szerintem a nagy feje nem ferne el a female patkany mellett.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 4 2015 02:42pm
mennek itt a rektelesek
gg
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 4 2015 02:44pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Aug 2015 22:36)
biztos female patkány volt


Quote (XxPiTyUkAxX @ 4 Aug 2015 22:37)
viktor megpróbált elsétálni mellette és a female patkány hangosan felnevetett, amire viktor karaktere kiáltott egyet hogy kibaszott nők és meghalt


Quote (Baleee @ 4 Aug 2015 22:39)
Szerintem a nagy feje nem ferne el a female patkany mellett.


röhögök
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 02:47pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 4 2015 09:37pm)
viktor megpróbált elsétálni mellette és a female patkány hangosan felnevetett, amire viktor karaktere kiáltott egyet hogy kibaszott nők és meghalt


nagyon nevetek
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 4 2015 03:10pm
Quote (sylke @ 4 Aug 2015 21:30)
ez milyen gém, nem játszottam az elözö kettövel, de teccik ez a trailer


akcio-rpg, nekem igy statolast meg gearelest tekintve tokre a d2t juttatja eszembe

ugyanugy kell tervezgetni a karaktert, csak sokkal tobb stat van, amik csomo mindent befolyasolnak

a gearnek is a sulyatol elkezdve a move setjen at a sebzeseig csomo tulajdonsaga van

+ rohadt hangulatos, meg eleg nehez (foleg elsore), ugyhogy rohadtjo erzes benne valami nehez teruletet megcsinalni/bosst megolni, tobb sikerelmenyt ad, mint az atlag jatek

kontroller mondjuk erosen ajanlott hozza, azzal fasza a combat
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 4 2015 03:22pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Aug 2015 22:36)
biztos female patkány volt


nemhiszem, ha female akkor minimum egy főellenségnek kellene lennie
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 4 2015 07:25pm
a retkes faszomért nem alszom még
Go Back To Magyar Topic List
Prev12932942952962974765Next
Add Reply New Topic New Poll