d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1293294295296297532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 18 2016 11:28am
Quote (Fej @ Dec 18 2016 02:52pm)
Ezt írta Ő:

Sajnálom hogy nem tudunk találkozni a héten, mert jövő héten én leszek délutános….
És azt is hogy elfogyott a türelmem….
Nagyon sajnálom Balázs de én ezt már nem szeretném tovább csinálni.
Összefutottam két barátnőmmel akikkel véletlenül pont egyszerre kezdtünk el randizgatni és ők is már kb 2 hónapja „vannak kapcsolatban”. Egy csomó tök jó dolgot meséltek. Tök szerelmesek vagy lealábbis a kezdeti rózsaszín ködben vannak és remegve várják az ünnepeket mert ez lesz az első közös kraácsonyuk és semmilyen kétség nem merül fel bennük.
Nekem irtó irtó rosszul esik hogy ehez képest mi sehol sem vagyunk még egy nyamvadt találkozót sem tudunk összehozni, sőt az elején nagyon rossz irányba is indultunk el.Éreztem hogy valami hiányzik nekem nagyon és most jöttem rá hogy „kettőnkben” ezek az alap dolgok nincsenek meg. Elfogadom hogy zűrös az életed és nem is haragszom rád ezért, de legyszi te is fogadd el hogy ez nekem mennyire rosszul esik, és ezért szeretném elengedni….
Azt hiszem mindketten megérdemeljük a lehetőséget egy normális kapcsolatra ahol fontosnak érezhetjük magunkat és nem vagyunk tele kétségekkel.

Erre én:

Elfogadom, természetesen

és őszintén remélem, hogy találsz valakit akivel boldog lehetsz, mert megérdemled

Erre Ő:

nah ez gyorsan ment, elfogadta... mondtam én hogy egy pillanatig sem voltam fontos neki, csak egy voltam a sok közül...


A lényeg, tök mindegy, hogy csinálod, ha szakítasz a végén mindenképpen Te leszel a szemétdisznó


"kettőnkben" résznél pofán basztam volna egy serpenyővel
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 18 2016 11:38am
Quote (llllllllllll @ Dec 18 2016 06:28pm)
"kettőnkben" résznél pofán basztam volna egy serpenyővel


en mar ott amikor 30 eves letere meg nem hazas
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Dec 21 2016 03:16pm
bajban vagyok
itt a baj oka


Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 21 2016 03:36pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 21 2016 10:16pm)
bajban vagyok
itt a baj oka


http://1.1m.yt/A6DiEk_.png



Hat ha a csupan a kinezete meg tud ingatni akkor erdemes lenne felulvizsgalni a kapcsolatod, ha nem csak a kinezete akkor meg erdemes lenne abbahagyni :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 21 2016 03:44pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 21 2016 10:16pm)
bajban vagyok
itt a baj oka


http://1.1m.yt/A6DiEk_.png


dehat Rezso, ez egy no
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 21 2016 03:46pm
Quote (Fej @ Dec 18 2016 04:52pm)
Ezt írta Ő:

Sajnálom hogy nem tudunk találkozni a héten, mert jövő héten én leszek délutános….
És azt is hogy elfogyott a türelmem….
Nagyon sajnálom Balázs de én ezt már nem szeretném tovább csinálni.
Összefutottam két barátnőmmel akikkel véletlenül pont egyszerre kezdtünk el randizgatni és ők is már kb 2 hónapja „vannak kapcsolatban”. Egy csomó tök jó dolgot meséltek. Tök szerelmesek vagy lealábbis a kezdeti rózsaszín ködben vannak és remegve várják az ünnepeket mert ez lesz az első közös kraácsonyuk és semmilyen kétség nem merül fel bennük.
Nekem irtó irtó rosszul esik hogy ehez képest mi sehol sem vagyunk még egy nyamvadt találkozót sem tudunk összehozni, sőt az elején nagyon rossz irányba is indultunk el.Éreztem hogy valami hiányzik nekem nagyon és most jöttem rá hogy „kettőnkben” ezek az alap dolgok nincsenek meg. Elfogadom hogy zűrös az életed és nem is haragszom rád ezért, de legyszi te is fogadd el hogy ez nekem mennyire rosszul esik, és ezért szeretném elengedni….
Azt hiszem mindketten megérdemeljük a lehetőséget egy normális kapcsolatra ahol fontosnak érezhetjük magunkat és nem vagyunk tele kétségekkel.

Erre én:

Elfogadom, természetesen

és őszintén remélem, hogy találsz valakit akivel boldog lehetsz, mert megérdemled

Erre Ő:

nah ez gyorsan ment, elfogadta... mondtam én hogy egy pillanatig sem voltam fontos neki, csak egy voltam a sok közül...


A lényeg, tök mindegy, hogy csinálod, ha szakítasz a végén mindenképpen Te leszel a szemétdisznó


nem haragszom, de rosszul esett

ha öt forintot kaptam volna minden alkalommal, amikor ezt a mondatot hallottam, már milliomos lennék
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 21 2016 04:07pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 21 2016 10:16pm)
bajban vagyok
itt a baj oka


http://1.1m.yt/A6DiEk_.png


egészséges leánygyermek
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Dec 21 2016 04:19pm
ofc akkor áll rám 2-3 is akik ráadásul gyönyörűek amikor 1+ éves kapcsolatban élek
nice
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 21 2016 04:20pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 21 2016 11:19pm)
ofc akkor áll rám 2-3 is akik ráadásul gyönyörűek amikor 1+ éves kapcsolatban élek
nice


Itt is ez a szitu
tartsunk ki rezsopapa
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 21 2016 04:23pm
Quote (jarabekg @ 18 Dec 2016 19:38)
en mar ott amikor 30 eves letere meg nem hazas


hat ezt olvasva, van ~3honapom vmi gfet talalni, es eskuvot szerverzni
suru lesz 2017 eleje asszem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1293294295296297532Next
Add Reply New Topic New Poll