Quote (Saenchai @ 24 Dec 2012 14:12)
4. évad utolsó rész
de pl. az oroszos csókás mellékszál is kurvára idegesít, már eltelt 1 egész évad, és azóta sem foglalkoztak vele, pedig Tony kurvára rá volt parázva a dologra
meghalt, ennyi

kesobb meg lesz rola szo asszem, de nem olyan lenyeges
szerintem egyaltalan nem veszes ilyen szempontbol a sopranos, nem ugy mint mikor pl lostot neztem es igy random raknak bele meg felejtenek el 10millio dolgot minden reszben
az eroszakolos resz meg gecijo