d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev12932942952962971141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 24 2012 10:58am
tudors, rome

valaki nezi / nezte valamelyiket?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 24 2012 11:18am
Quote (Saenchai @ 24 Dec 2012 14:12)
4. évad utolsó rész


de pl. az oroszos csókás mellékszál is kurvára idegesít, már eltelt 1 egész évad, és azóta sem foglalkoztak vele, pedig Tony kurvára rá volt parázva a dologra


meghalt, ennyi :D
kesobb meg lesz rola szo asszem, de nem olyan lenyeges
szerintem egyaltalan nem veszes ilyen szempontbol a sopranos, nem ugy mint mikor pl lostot neztem es igy random raknak bele meg felejtenek el 10millio dolgot minden reszben
az eroszakolos resz meg gecijo
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 28 2012 01:12pm
http://www.imdb.com/title/tt1909015/

ez mi az isten? hallott róla valaki valamit?
Kb egyik pillanatról a másikra második lett IMDB-n
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 28 2012 01:14pm
Quote (Ghostmasterq @ 28 Dec 2012 20:12)
http://www.imdb.com/title/tt1909015/

ez mi az isten? hallott róla valaki valamit?
Kb egyik pillanatról a másikra második lett IMDB-n


rus?)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 28 2012 01:15pm
Quote (SummertimeClothes @ 28 Dec 2012 20:14)
rus?)


davaj ))
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 28 2012 01:21pm
Quote (Ghostmasterq @ Dec 28 2012 08:12pm)
http://www.imdb.com/title/tt1909015/

ez mi az isten? hallott róla valaki valamit?
Kb egyik pillanatról a másikra második lett IMDB-n


7ezer szavazat lofaszra nem elég :) 40k körül lesz hitele a számnak
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 28 2012 01:22pm
Quote (anyd @ 28 Dec 2012 20:21)
7ezer szavazat lofaszra nem elég :) 40k körül lesz hitele a számnak


ja, most látom.
akkor nem szóltam, csak meglepődtem,hogy mi a franc lehet az
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 30 2012 07:56am
Nézem a dextert és pont az a rész volt, amiben elkap egy csávót aki a haverjaival lányokat erőszakolt meg. A csávó, miközben ki van kötve és vérzik egy lőtt sebből, felhívja az egyik haverját, hogy figyelmeztesse őket. Dexter meg ott tanakodik, hogy fogja a többieket megtalálni és eszébe sem jut, hogy talán a telefonszámon kéne elindulnia...
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 30 2012 08:22am
Quote (beni @ Dec 30 2012 02:56pm)
Nézem a dextert és pont az a rész volt, amiben elkap egy csávót aki a haverjaival lányokat erőszakolt meg. A csávó, miközben ki van kötve és vérzik egy lőtt sebből, felhívja az egyik haverját, hogy figyelmeztesse őket. Dexter meg ott tanakodik, hogy fogja a többieket megtalálni és eszébe sem jut, hogy talán a telefonszámon kéne elindulnia...


who else but BENI?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 30 2012 08:26am
Quote (Flutter @ Dec 30 2012 03:22pm)
who else but BENI?


de most nem? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12932942952962971141Next
Add Reply New Topic New Poll