d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1293294295296297382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 24 2012 02:40pm
Kurva Cselzi kurvára nem érdemelték meg, az utolsó gól előtt meg kéz volt de mind1
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 24 2012 02:41pm
hát ezt kiszurkoltam :thumbsup:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 24 2012 02:42pm
Quote (kusziyoker @ Apr 24 2012 09:40pm)
Kurva Cselzi  kurvára nem érdemelték meg, az utolsó gól előtt meg kéz volt de mind1


Dehogynem érdemelték meg, rúgtak két gólt, jókor és jóhelyen. Mi voltunk a balfaszok, semmi ötlet nem volt a csapatban
Mondjuk az nevetséges, hogy megint rúgtak két kapufát a srácok, hihetetlen... Semmi se akart összejönni. Messi meg kapja be a faszomat!
Viszont a bíró ritkajól vezette a mérkőzést
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 24 2012 02:44pm
Quote (Vismajor @ Apr 24 2012 09:42pm)
Dehogynem érdemelték meg, rúgtak két gólt, jókor és jóhelyen. Mi voltunk a balfaszok, semmi ötlet nem volt a csapatban
Mondjuk az nevetséges, hogy megint rúgtak két kapufát a srácok, hihetetlen... Semmi se akart összejönni. Messi meg kapja be a faszomat!
Viszont a bíró ritkajól vezette a mérkőzést


jaja, pedig noname volt részemről
holnap meg Kassai
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 24 2012 02:50pm
jó, mondjuk az, hogy torres döntötte el a párharcot, enyhén szólva röhejes :D Ha lehiggadtam vinnyogva fogok röhögni ezen
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 24 2012 02:50pm
Quote (Vismajor @ 24 Apr 2012 21:42)
Dehogynem érdemelték meg, rúgtak két gólt, jókor és jóhelyen. Mi voltunk a balfaszok, semmi ötlet nem volt a csapatban
Mondjuk az nevetséges, hogy megint rúgtak két kapufát a srácok, hihetetlen... Semmi se akart összejönni. Messi meg kapja be a faszomat!
Viszont a bíró ritkajól vezette a mérkőzést


egyrészt nem mi rúgtunk két kapufát hanem Messi, a többi azt se találta el. Másrészt meg két gyorsindításból tudtak gólt lőni mivel mindenki támadott CHLnél megmindenki védekezett. a kölyök friss volt és gyorsan tudott támadni ennyi
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 24 2012 03:13pm
Quote (Vismajor @ 24 Apr 2012 20:42)
Dehogynem érdemelték meg, rúgtak két gólt, jókor és jóhelyen. Mi voltunk a balfaszok, semmi ötlet nem volt a csapatban
Mondjuk az nevetséges, hogy megint rúgtak két kapufát a srácok, hihetetlen... Semmi se akart összejönni. Messi meg kapja be a faszomat!
Viszont a bíró ritkajól vezette a mérkőzést


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

MERT TERRY PIROSLAPJA AZ MINDENHOL PIROS ÉS JOGOS VOLT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Te beteg vagy. :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 24 2012 04:06pm
Quote (Smat @ Apr 24 2012 10:13pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

MERT TERRY PIROSLAPJA AZ MINDENHOL PIROS ÉS JOGOS VOLT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Te beteg vagy. :D


mert beletérdelni hátulról az zöld lapot érdemel
okj
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 24 2012 04:43pm
Quote (szabika @ 24 Apr 2012 22:06)
mert beletérdelni hátulról az zöld lapot érdemel
okj


Na, szabika ne mondd hogy te is ilyen divatbarca drukker vagy.. Ez a "szabálytalanság" sehol nem ér piros lapot, de még sárgát se... Komolyan, most színészkedni megy ki a barca vagy focizni? Az hogy hátulról valaki "meglökte" azért még nem kéne eljátszani a nagyhalált, és ezzel ne vitatkozz, mert egy ilyet eljátszani undorító, és szánalmas egyben.. Az hogy bírói segítség kell hogy legyőzzék a Chelseat, vagy a Milant... Itt csak az volt a baj hogy a Chelseat nem tudták legyőzni mert százszor jobban védekezett, sziklaszilárd védelem, még Drogba(!) is visszajött a szögletekhez, és csak a kontrákra fókuszáltak. Di Matteo pedig nagyon nőtt a szememben ezzel az utolsó ~10 meccsel, hiába nem szeretem a Chelseat, ez bravúr.
Már csak a legszomorúbb elődöntő van hátra... Real-Bayern... Egyik szemem sír másik nevet... Mind a kettőt nagyon szeretem, de egy kicsit jobban húz a szívem a Realhoz...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 24 2012 10:42pm
Quote (Smat @ Apr 24 2012 10:13pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

MERT TERRY PIROSLAPJA AZ MINDENHOL PIROS ÉS JOGOS VOLT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Te beteg vagy. :D


Kirívóan ostoba vagy.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1293294295296297382Next
Add Reply New Topic New Poll