Quote (szabika @ 24 Apr 2012 22:06)
mert beletérdelni hátulról az zöld lapot érdemel
okj
Na, szabika ne mondd hogy te is ilyen divatbarca drukker vagy.. Ez a "szabálytalanság" sehol nem ér piros lapot, de még sárgát se... Komolyan, most színészkedni megy ki a barca vagy focizni? Az hogy hátulról valaki "meglökte" azért még nem kéne eljátszani a nagyhalált, és ezzel ne vitatkozz, mert egy ilyet eljátszani undorító, és szánalmas egyben.. Az hogy bírói segítség kell hogy legyőzzék a Chelseat, vagy a Milant... Itt csak az volt a baj hogy a Chelseat nem tudták legyőzni mert százszor jobban védekezett, sziklaszilárd védelem, még Drogba(!) is visszajött a szögletekhez, és csak a kontrákra fókuszáltak. Di Matteo pedig nagyon nőtt a szememben ezzel az utolsó ~10 meccsel, hiába nem szeretem a Chelseat, ez bravúr.
Már csak a legszomorúbb elődöntő van hátra... Real-Bayern... Egyik szemem sír másik nevet... Mind a kettőt nagyon szeretem, de egy kicsit jobban húz a szívem a Realhoz...